Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (8/46) > >>

Сім самураїв:
скоро???? ) а ми де?

Dreamland:
усміхнули пости ображених :)

Erazel I-st:

--- Цитата: Dreamland від 08.04.2010, 15:52:38 ---усміхнули пости ображених :)

--- End quote ---
Та чо. нормальні в СС пости. ну майже.

Ratamahatta:

--- Цитата: Erazel I-st від 08.04.2010, 15:12:44 --- Давайте про смак устриць спорити з тими хто їх їв. А про ідеальність якоїсь моделі спорити з тими хто пробував не один велосипед. Людині яка все життя їздила на "запорожці" і Лада покажеться ідеальною .... аж поки вона не сяде в якийсь ФольксВаген, не кажучи вже про БМВ чи Мерседес.

--- End quote ---

а що там такого не "культурного" є  , є кадри якого постів тут немало і від нього тікі і чути що трек лайно, а навести приклад інших веробників не може , що краще а що ні , лідер фох - бренд а що в ньому краще, (я на початок думав його брати), меріда (масово продається ) чим краще та ін ,,, , в ціну до 3000 грн

Dreamland:

--- Цитата: werty від 08.04.2010, 14:47:57 ---а ви крім треке щось хоть бачили ???
а то таке відчуття що дальше РБ навіть неходили,навіть якщо дивитись по дизайну рами повка КАКА, мені тільки один трек сподобався- це байк Юрки :)він його так абгрейданув що то ляля а не байк, жалко що він його продав( ото трек, а остальні ....(

--- End quote ---
ти мабуть Трека 6000 Юрки більше треків і не бачив? є ще купа топових моделів - і що не кажи дизайн і функціонал у них на висоті.
2 All - тема про те чи купувати Команча Томагавка чи Трек - оскільки більше ніхто з вас і незапропонував нічого кращого\дешевшого\надійнішого ніж трек.
п.п.с. Юрки Трек купив я - і скажу що єдине що там вище всяких похвал - це дуууже добротна рама. а що таке трек? це лише рама і все.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version