Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (43/46) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 26.04.2010, 11:32:24 ---...Вон рама моєї Рм зроболена в Китаї на заводі Астро. Він вже продає ту раму різним виробникам. а вони клеять свої наклейки. Особисто я знаю ще братів близнюків своєї рами Старк деволюшн і Магелан Вега ДХ. Це все та сама рама, лиш надписи різні.
--- End quote ---
доречі РМ там тоже є але не підвіси...

ZlyiGamer:
Підвальний кетай і (китай на замовлення брендів)/(виробничі потужноті брендів) в побутові техніці, одязі і т.п. різниться в рази, якщо не в десятки. Думаю, та ж тенденція і в велосвіті.

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 26.04.2010, 16:50:10 ---доречі РМ там тоже є але не підвіси...

--- End quote ---
А тут проблема одна. Репліку аморта так просто незробиш. А сам аморт коштує 400-800 баксів. Тупо робити велосипед за 300 уе і вішати на нього аморт за 500 уе. А доречі як з вилками так. Адже вилка теж досить технологічний пристрій. І роботу підробки буде видно одразу. А якщо вона буде пахати справно то яка ж це підробка. З такими ділами можна під власним брендом випускати :-).

ZlyiGamer:
Це ж стосується і дерайлерів, і системи і всього решти. Так же замітно буде і хреновість перемикання передач, і хреновість тормозів і всього решта. В тих "реплках" хіба зовнішній вигляд схожий. А про вагу там взагалі нічого не сказано.

Erazel I-st:

--- Цитата: ZlyiGamer від 26.04.2010, 17:17:02 ---Це ж стосується і дерайлерів, і системи і всього решти. Так же замітно буде і хреновість перемикання передач, і хреновість тормозів і всього решта.

--- End quote ---
Несказав би. Система це просто кусок металу. Він може бути без відповідної додаткової обробки, ось і дешевший. Перекидки теж несильно технологічні пристрої. тут теж мона схитрити.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version