Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (42/46) > >>

Сім самураїв:
так. шоб більше заробляти)
так як вони роблять і з соні, панасонік і адідасом)

Andrizzio:

--- Цитата: Erazel I-st від 26.04.2010, 10:47:23 ---А все ж. Я щось невкурюю. Це типу китайці роблять власні рами(і велосипеди на їх основі) аналогічної конструкції, але ліплять наклейки Трека, Келіса і т.д.?

--- End quote ---

злому геймеру певно такий і попав  :laugh: :D
Дописано : 26.04.2010, 10:58:11
--- Цитата: ZlyiGamer від 26.04.2010, 10:21:21 --- :fuck:

--- End quote ---

 :fuck: :fuck: :D

ZlyiGamer:

--- Цитата: Andrizzio від 26.04.2010, 10:57:48 ---злому геймеру певно такий і попав  :laugh: :D

--- End quote ---

Нє, мій трушний! :D

Erazel I-st:
Ну то чого ви паритеся. Компоненти ж ті самі, геометрія та сама, метал той самий(бо всі виробники ітак в китаї заказують свої рами) просто заказчик рами інший.
Вон рама моєї Рм зроболена в Китаї на заводі Астро. Він вже продає ту раму різним виробникам. а вони клеять свої наклейки. Особисто я знаю ще братів близнюків своєї рами Старк деволюшн і Магелан Вега ДХ. Це все та сама рама, лиш надписи різні.
 так і з цими репліками, адже геометрія збережена, явного браку нема. То чого паритися. Катались на китайцях то й далі будете. Просто будете платити на Треківським маркетологам, а китайським дизайнерам наклейок на ці рами  :D

Сім самураїв:

--- Цитата: Erazel I-st від 26.04.2010, 11:32:24 ---Вон рама моєї Рм зроболена в Китаї на заводі Астро.
--- End quote ---
потрясєніє устоєв)))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version