Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (5/46) > >>

Сім самураїв:
пост, в якому Гиразель унічтожає велокорпорацію Трек)

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 08.04.2010, 13:11:20 ---а пересеченная местность - це не гори Гімалаї, це горби, ями  і поля. вчи матчасть, ботанік.

--- End quote ---
це ти вчи. Я не казав що він для гімалаїв, я мав наувазі що його орієнтація не дороги а бездоріжжня і значні перепади висот(тому й такі великі зірки ззаді)
 Чим рулить твій хвальоний Трек3700-3900 при ГОРБАХ, ЯМАХ, ПОЛЯХ? Може тугою вилкою яка необробляє нерівності і через то важко втримувати контроль над переднім колесом? чи може тим що більшість вібрацій віддаються на руль? Чи може жорсткими гріпсами які при активній їзді сильо б "втомлювали" руки якби не рукавички? Чи може педалями з яким ноги злітають при більш-менш швидкій їзді по нерівній дорозі?Чи може ободами які покриються вісімками через місяць хорошої їзди по бездоріжжю? А? ЧИМ?
Дописано : [time]08.Кві.2010, 13:34:38[/time]
--- Цитата: Sasha від 08.04.2010, 13:05:45 ---Короч разеля на ,,,,  :nono:  :police: :lipsrsealed: ато бде тобі 8) я собі навіть велокомп трек взяв а то що ти пишеш 3700-3900 -4300 тфю на тебе не пиши більше тут нічого!!! >:D 

--- End quote ---
Співчуваю, щиро співчуваю. Але навіть таке запущене фанбойство зараз лікується  :P

Сім самураїв:
)))))))) ужос)) та я і купляв ровера щоб відчувати всі нерівності заміських доріг і вібрації руля. а якщо тобі хочеться комфорту - то купуй машину) комфортний екстремал)
Славко і Зомбі он по бездоріжжю катали взагалі без амортизованих вилок на гібридах - і нічо.
п.с. короче, я біжу на обід, а ти тту  понапридумуй тучу псевдоаргументів, щоб я мав чим розважитись після обіду)
п.п.с. ТРЕК рулить!)

Ratamahatta:
Дописано : [time]08.Кві.2010, 13:34:38[/time] Співчуваю, щиро співчуваю. Але навіть таке запущене фанбойство зараз лікується  :P
 Доречі чи не ви шановний пане НАХЕР ВСЕ ПОЗНІМАЛИ з байка і повішали зовсім інші компоненти? Навіть вилку і ту змінили.
[/quote]

але РАМА в мене трек 3900 :D

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 08.04.2010, 13:35:19 ---Славко і Зомбі он по бездоріжжю катали взагалі без амортизованих вилок на гібридах - і нічо.

--- End quote ---
Я теж на гібриді катаю інколи по бездоріжжю. Але ні вони ні я не кричимо що наші велосипеди рулять при таких поїздках. Ось у чому твоя основна проблема. Ти невмієш відділяти обєктине від субєктивного.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version