Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (40/46) > >>

ZlyiGamer:
не сціть, така "репліка" посипеться після 100 метрів бруківки:)

Сім самураїв:
там є внизу пунктик - продукт реджістерйшн. якшо зареєструєш - знач все ок

Erazel I-st:
Щось я нерозумію в чому "реплікативність" того трека? Там компоненти тої самої конструкції але вироблені іншими виробниками? Чи китайські компоненти з надписами потрібними? Бо недумю щоб робили копії стількох компонентів від різних виробників. То получається власне виробницто готових велосипедів. Занадто велика ресурсоємкість.

Ratamahatta:
Erazel I-st  - підтримую якщо робити повний аналог то це значно дорожче получиться ніж вказав Тед ! та й зміст?

teodor4ik:

--- Цитата: ZlyiGamer від 25.04.2010, 20:25:46 ---Зауважте, підробки роблять на такі фірми як найк і рібок, а на грейстон чи кілтек ніхто не робить, шо кагбе намікає.

--- End quote ---

а ти почитай той сайд...:
trek, kellys, pride, garry fisher, форт, ... якраз асоримент РБ  :D
Дописано : 26.04.2010, 09:32:47
--- Цитата: ZlyiGamer від 24.04.2010, 19:40:10 ---Як бачимо, рама бюджетного 4300 не далеко втекла. А для мене велик це в першу чергу рама. І в першу чергу мені важливо шоб з моєю недитячою вагою після невдалого баніка об бордюр на скласти дропаути чи погнути пера.
--- End quote ---

Alpha Black Aluminum w/semi-integrated head tube, formed down tube w/integrated gusset, formed top tube, monostay seatstay, forged dropouts w/rack and fender mounts, replaceable derailleur hanger

там же можна купити і просто раму... все перечислене є... :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version