Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (37/46) > >>

Сім самураїв:
норм

teodor4ik:

--- Цитата: Сім самураїв від 25.04.2010, 12:15:57 ---норм

--- End quote ---
780 грн. китайска підй**ка.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ratamahatta:

--- Цитата: teodor4ik від 25.04.2010, 12:23:32 ---780 грн. китайска підй**ка.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

--- End quote ---

А як Тед відрізнити орігінал чи ні ?

Я наприлклад коли с Еразелем в РБ вибирав ровер реально хотів лідер фокс  рама 20 в мене  ріст 184, атрек 3900  рама 21,
тобто ростовка підходила і лідера і трека, але сів на трека і поняв що посадка ростовка якраз моє ! Фактично вибирав ціна - ростовка бо 19 мені за маленькі , хоча бачив нонсенс ти і карера , твій ріст і ростовка карери!  До того я думаю що багато покупців перед тим як купляти байк на початках не читають форуми ,а реально дивляться на чому катає народ , в нас це є меріда, автор, джаянт і трек реально легше всього запамятати трек і меріду, так що ідучи в магазин людина іде затим що бачила на вулиці! (я не вписував базар рівень, кіоск на впроти ельдорадо, і назви відомих виробників не те що запамятати важко а й прочитати інколи не реально.)  

Сім самураїв:

--- Цитата: teodor4ik від 25.04.2010, 12:23:32 ---780 грн. китайска підй**ка.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

--- End quote ---
ну, я не збираюсь з лупою по дрібних картинках з тобою в шаради грати. ми ведемо мову про оригінальні треки.

teodor4ik:

--- Цитата: Sasha від 25.04.2010, 12:35:31 ---А як Тед відрізнити орігінал чи ні ?

... (я не вписував базар рівень, кіоск на впроти ельдорадо, і назви відомих виробників не те що запамятати важко а й прочитати інколи не реально.)  

--- End quote ---
так от мій гібридус саме з того кіоска... оч даж нічо...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version