Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (35/46) > >>

spirit:

--- Цитата: teodor4ik від 24.04.2010, 14:56:28 ---суть холівара в тому шо виграти його ніззя...

трабль в тому шо їх багато... НО!!! то не треки... то пародії... де в нас хтось бачив  Fuel, Madone, XO, Remedy, Scratch, Session, Equinox, 6,8,9 Series? да я не спорю трек рулить... но не тим гівном шо в нас зливають бо ніхто ТАКИХ треків та не признає...

трек рулить, але ж плін рулять і інші... спеш, жаянт, меріда... просто в трека більше сортів говна є шоб нам продавати...

--- End quote ---
+1
оце так тема, якби в ровер байку продавали не треки, а меріди була би аналогічна тема про них

Сім самураїв:

--- Цитата: spirit від 24.04.2010, 21:18:48 ---+1
оце так тема, якби в ровер байку продавали не треки, а меріди була би аналогічна тема про них

--- End quote ---
там продають і меріди, і бергамонти, і команчі. але народ чомусь найбільше купує Треки

spirit:

--- Цитата: Сім самураїв від 24.04.2010, 22:25:36 ---там продають і меріди, і бергамонти, і команчі. але народ чомусь найбільше купує Треки

--- End quote ---
цікаво чому...
я не дуже знайомий з асортиментом рб, так само як з даною категорією велосипедів, та в цілому трек на рівень вище цих кантор, якби був вибір спешів, джаїнтів, скотів..., то картина мала би інакший вигляд
тема тупа сама по собі, не шарю її змісту, типу ви доказуєте шо трек в Тернополі попса? і толку з того? більшість власників велосипедів в нас вибирали їх з "багатого" тернопільського асортименту, тобто або купляєш невміняєму шнягу на базарі, або шось краще в рб, більшість народу просто катаються по парках для чого їм вистачає їхніх байків і при такому стилі їзди зауважити якусь різницю між транспортом важко- кожен аналогічний велосипед справлявся би з поставленою задачею

Andrizzio:
прекрасно, во холівар пішов :D
Дописано : [time]25.Кві.2010, 00:23:09[/time]
--- Цитата: ZlyiGamer від 24.04.2010, 19:40:10 ---
Як бачимо, рама бюджетного 4300 не далеко втекла. А для мене велик це в першу чергу рама. І в першу чергу мені важливо шоб з моєю недитячою вагою після невдалого баніка об бордюр на скласти дропаути чи погнути пера. Система по мірі зносу поміняється на ЛХ, обода і переклюки теж на шось більш варте уваги, палки ніби більш-менш. Просто мені приспічило велик "вже і зараз", і аж ніяк не хотілося складати гроші на шось з шостої серії.

--- End quote ---

з катанням по місту постраждають максимум обода, а не рама.
Дописано : 25.04.2010, 00:29:03
--- Цитата: teodor4ik від 24.04.2010, 14:56:28 ---суть холівара в тому шо виграти його ніззя...

трабль в тому шо їх багато... НО!!! то не треки... то пародії... де в нас хтось бачив  Fuel, Madone, XO, Remedy, Scratch, Session, Equinox, 6,8,9 Series? да я не спорю трек рулить... но не тим гівном шо в нас зливають бо ніхто ТАКИХ треків та не признає...

трек рулить, але ж плін рулять і інші... спеш, жаянт, меріда... просто в трека більше сортів говна є шоб нам продавати...

--- End quote ---

+1 . Початкового рівня ровери всіх виробників майже одинакові і відрізняються конструкцією рами, а катаючи по місту або матрас ніяк не можна сказати про перевагу якогось виробника.

Сім самураїв:

--- Цитата: Andrizzio від 25.04.2010, 00:20:24 ---+1 . Початкового рівня ровери всіх виробників майже одинакові і відрізняються конструкцією рами, а катаючи по місту або матрас ніяк не можна сказати про перевагу якогось виробника.

--- End quote ---
прекрасно. але якраз від конструкції рами багато чого також залежить. полазь по форумах, почитай відгуки людей, котрі вибирали собі велосипеди по магазинах і тестували їх - одні ровери "катять", а інші незручні.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version