Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (34/46) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Сім самураїв від 24.04.2010, 16:27:58 ---... але блін, чому люди обсирають треки за 400 баксів, їздячи на роверах іншої марки доларів за 800, чи взагалі на зібраному барахлі? з точки зору статистики, шо 400 шо 800 - однаково далеко від Фуелів і Мадони

--- End quote ---

тому шо наприклад я за 800 складу ровера який, якби звався треком, то вартував би 2000...  наприклад 6700 WSD 1200ф (1950 баків + доставка/розтаможка) на офсайті... по обвісу +- моя карера... ВОТ І ОБСИРАЮ!!!

Сім самураїв:
______________________________15%коментарів в цій темі________________________________________________
Дописано : [time]24.Кві.2010, 17:02:15[/time]з цього моменту армія кулібіних-барахольщиків-самодєлкіних іде  однією дорогою, а армія понторезів-лохів, що переплачують за бренд-людей, котрі хочуть мати достойну річ, просто заплативши гроші, а не крутити гайки - іншою.

helga lemberg:
І чого ви одне без одного варті? :) Де б бралися бренди(бодай трохи хороші) без кулібіних-самодєлкіних? І яке в останніх майбутнє без лохів-понтрєзів?

ZlyiGamer:
Обґрунтую чого трек 4300 рулить для мене:
дивимся опис трек 6700 (не назвеш бюджетною моделькою, ага):
Frame     Alpha Black Aluminum w/semi-integrated head tube, twin taper down tube w/integrated gusset, formed top tube, wishbone seatstay, forged dropouts w/rack and fender mounts, replaceable derailleur hanger

і 4300:
Alpha Black Aluminum w/semi-integrated head tube, formed down tube w/integrated gusset, formed top tube, monostay seatstay, forged dropouts w/rack and fender mounts, replaceable derailleur hanger

Як бачимо, рама бюджетного 4300 не далеко втекла. А для мене велик це в першу чергу рама. І в першу чергу мені важливо шоб з моєю недитячою вагою після невдалого баніка об бордюр на скласти дропаути чи погнути пера. Система по мірі зносу поміняється на ЛХ, обода і переклюки теж на шось більш варте уваги, палки ніби більш-менш. Просто мені приспічило велик "вже і зараз", і аж ніяк не хотілося складати гроші на шось з шостої серії.

xlibes:
Та я тут нічого від початку не доводив і не аргументував.
І не збираюся. А просто закрив тему, бо дістав флуд.
Ну і поставив уявну крапку при цьому.

Але продовжуйте собі далі, як сильно хочеться.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version