Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (33/46) > >>

Сім самураїв:

--- Цитата: Erazel I-st від 24.04.2010, 00:07:11 ---Щаззз. Виграно. РОЗМРІЯЛИСЬ. МИ(поборники здорового глузду) НЕ ЗДАЄМОСЬ.

--- End quote ---
))))) афігєть, дайтє двє)
поборники здорового глузду - точніше про тебе і не скажеш). а нашо ти зі здоровим глуздом борешся, не скажеш нам?

Erazel I-st:
не З а ЗА я борюсь.
 Не слави раді, а правди для.

teodor4ik:

--- Цитата: xlibes від 23.04.2010, 22:05:53 ---Холівар виграно. І крапка

--- End quote ---

суть холівара в тому шо виграти його ніззя...

трабль в тому шо їх багато... НО!!! то не треки... то пародії... де в нас хтось бачив  Fuel, Madone, XO, Remedy, Scratch, Session, Equinox, 6,8,9 Series? да я не спорю трек рулить... но не тим гівном шо в нас зливають бо ніхто ТАКИХ треків та не признає...

трек рулить, але ж плін рулять і інші... спеш, жаянт, меріда... просто в трека більше сортів говна є шоб нам продавати...

Erazel I-st:
+1

Сім самураїв:

--- Цитата: teodor4ik від 24.04.2010, 14:56:28 ---суть холівара в тому шо виграти його ніззя...

трабль в тому шо їх багато... НО!!! то не треки... то пародії... де в нас хтось бачив  Fuel, Madone, XO, Remedy, Scratch, Session, Equinox, 6,8,9 Series? да я не спорю трек рулить... но не тим гівном шо в нас зливають бо ніхто ТАКИХ треків та не признає...

трек рулить, але ж плін рулять і інші... спеш, жаянт, меріда... просто в трека більше сортів говна є шоб нам продавати...

--- End quote ---
хтось колись казав, що ніщо так не видає приналежність людини  до пролетаріату, як уміння розбиратись в марках дорогих годинників і машин. додаємо сюди ще ровери. та блін, ми ведемо дискусію з огляду на загальний рівень тернопільського велосипедства і рівень того, що продається в нас і середній рівень роверів тернополян. і трек тут рулить. а те, що в тернополі велокультура низькорозвинена - то кого то має боліти? я розумію, що хвалити треки за 400 баксів, коли є треки за 4000 баксів - це смішно. але блін, чому люди обсирають треки за 400 баксів, їздячи на роверах іншої марки доларів за 800, чи взагалі на зібраному барахлі? з точки зору статистики, шо 400 шо 800 - однаково далеко від Фуелів і Мадони

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version