Загальний > Роверове місто Тернопіль

Крос кантрійні змагання 18 квітня

(1/8) > >>

kamyanets:
Положення
(за мотивами http://www.beskyd.lviv.ua)

1. Мета змагань:
-- популяризація кроскантрійних гонок - як розваги
-- пропаганда здорового способу життя і заохочення до пригод на свіжому повітрі.
-- звернення уваги громадскості на проблему сміття в парках


2. Назва
Тернопільське кроскантрі (робоча)

3. Організатор
Тернопільський спортивно-туристський клуб та shpryha.te.ua

4. Дата і час змагань
18 квітня 2010 року, 15.00 - 17.30
Реєстрація 15.00-15.50
Старт змагань 16.00


5. Умови участі
Учасником змагань може бути особа, котра заплатила членський внесок і згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Учасник знає, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 16 років. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі.
Fair play ніхто не відміняв.
На території змагань заборонено курити та вживати алкоголь.


6. Реєстрація і членські внески.
Кожен, хто бажає взяти участь в перегонах повинен заявити про це тут і до початку змагань заплатити членський внесок, який складає 10 грн.
Внесок не повертається!
Реєстрація триватиме 18 квітня, 15.00-15.50


7. Обов’язкове спорядження учасника:
шолом

8. Рекомендоване спорядження:
--

9. Траса:
Траса пролягає територією парку, що між Кутківцями та озером і позначена на місцевості фарбою та кольоровою стрічкою. Перед стартом змагань буде запропоноване ознайомче коло для всіх бажаючих.
Довжина одного кола - близько 4.5 км (15-20хв)
Буде два класи:
1. Аматори -- 2 кола
2. Супераматори -- 1 коло.  

Карта

10. Категорії:
Всі учасники змагаються в одній категорії. За наявності 6 дівчат - буде виокремлено жіночій клас.

11. Результати.
Переможцем вважатиметься учасник, який найшвидше проїде запропонований маршрут.
Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати і в міру можливості нагороджують переможців.


Дописано : 08 Квітень 2010, 14:45:03
Сьогодні ми з Андрієм закінчили маркування траси.
Вийла вона досить проста, зручна і швидкісна.
В перспективі можна безмежно вдосконалювати.
Але наразі запрошую всіх завзятих проїхатись, подивитись, протестувати.
Початок на дальньому пляжі в сторону неясної будівлі (при вїзді на пляж триматись лівої сторони), фініш також тут  - див карту.

Цікавлять такі дані:
Точний кілометраж
Час проходження одного кола  (в спортивному режимі)
Час проходження двох кіл (в спортивному режимі)
Незрозумілі для орієнтування місця
Трек з GPSа
Особисте враження

Erazel I-st:
Ну ви кадри. Ви що таким вишуканим методом рішили прорідити популяцію велосипелистів тернополя?  :D
 Той спуск від дороги в Кутківцях до каналу і на екстримальних велосипедах проїзджати не зовсім безпечно(недалі як в неділю Андріціо не справився з керуванням на швидкості), та там більшість дерев вздовж тої дорожки будуть всіяні висячими на них велосипедистами. Досі стоїть перед очима картина, які я спостерігав минулим літом,  як я вилітаю з повороту а там хлопчина з білим Спелайзедом Р2 сповзає по дереву.

kamyanets:
Я не бачу там нічого страшного. Тисни на гальма - і всі проблеми. Хоть на шосері проїдеш.
На трампліни не обовязково заїжджати

teodor4ik:

--- Цитата: kamyanets від 08.04.2010, 16:14:12 ---Я не бачу там нічого страшного. Тисни на гальма - і всі проблеми. Хоть на шосері проїдеш.
На трампліни не обовязково заїжджати

--- End quote ---
мова йде про гонку? якшо так то повір багато хто переоцінить свою реакцію, та недооцінить інерцію... я вон і по рівному то в режимі "гонка" кілометра не протянув, бо дуже хтілось(і чув шо можу) перемогти..

старт роздільний чи груповий?

Yanek:
Зле що реєстрація на іншому форумі-людям тре буде заново реєструватися

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version