Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для spirit-a

<< < (2/11) > >>

bhagavan:
добре, домовились )

Dreamland:
я теж за :)
давно не було форумівок - заодно б подивитися на тих активних форумчан яких ніколи в очі не бачив.

Erazel I-st:

--- Цитата: spirit від 04.04.2010, 19:48:25 ---чуєш, толерантний, якшо витер мій пост то витрер би і відповідь на нього

--- End quote ---

--- Цитата: bhagavan від 04.04.2010, 20:04:20 ---Твій пост не приносив нікому користі, а відповідь на нього - була корисною ).

--- End quote ---
Взяв на себе сміливість і витер і звернення до Спіріта. ЩОб не розводити нові срачі  :). Спіріт дійсно трохи палку перегнув. Але й відповідь була занадто різкою. В общім повоювали і хватить.

Kritik:
я так поняв, тема по поводу моєї теми?  :D

реально чувак такими постами створює відразу до форуму загалом.
я сам адмін одного навіть не регіонального а всеукраїнського форуму, і знаю шо є такі люди в кожному колективі і нічо з ними не поробиш...

але реально старайтеся до новачків ставитися якось толерантніше а не зразу грузити.
може для когось вел за 3000 і гімно
а дехто скаже шо ти дурак відвалити за вел 3000 грн, купи на базарі за 800...

скільки людей стільки і думок.

до речі я так і не поняв де була агресія в мому пості? я старався максимально стримано відповісти на фрази тіпа "банити за такі теми", і "задовбали купляти гівно, хоть би хтось купив нормальний вєлік"

bhagavan:
Kritik, у нас забагато модераторів :). Уяви, приходить модератор в  скандальну тему, нутром чує, шо тре шось зробити, когось забанити чи пост витерти - але бачить, шо перед ним тут вже адміни чи інші модери погуляли і нав'язлива обсесія загострюється на грунті почуття невиконаного обов'язку. От Еразел і потер твій пост (чи шо він там з ним зробив ..) ... Ну це такий напівжарт...

А загалом - то твоя відповідь без поста на який вона була дана виглядала як розмова сам з собою. Мабуть це було мотивом.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version