Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для spirit-a

<< < (9/11) > >>

Сім самураїв:

--- Цитата: Erazel I-st від 06.04.2010, 12:48:42 ---  Доречі ти ж чомусь теж міняєш велосипед. І я б несказав щоб той 3700, що був у тебе, був тобі замалий. Але все ж ти чомусь вирішив його поміняти на 4300. І цікаво все ж чому. Не така там вже й різна геометрія щоб варто було міняти :-).

--- End quote ---
тому що мій ровер якраз тішив мене 3 роки без втручань. і далі я знов хочу їздити на новому ровері. а не крутити гайки  руками по лікоть в солідолі.

Erazel I-st:
Ага, значить ти зізнаєшся, що, редиска ти така, угробив велосипед, продав його дорожче ніж купив і тим самим підсунув нехілу свиню новому власнику. Ех, мав би совість не нагліти так і в відкриту про це заявляти  :laugh:

 А якщо серйозно то все ж ти знав що катати будеш не так вже й багато, але вирішив все ж не економити і потратив на велосипеде 350 уе, хоча було багато Команчів за 200 уе. От цікаво чому ж? Щось тобою ж двигало в виборі іменно цієї цінової категорії як мінімально необхідної  :)

Kritik:
 :D
а я його хотів купляти))))

Сім самураїв:

--- Цитата: Kritik від 06.04.2010, 13:24:34 --- :D
а я його хотів купляти))))

--- End quote ---
ну і жаль, що не купив) бо ровер був дійсно в ідеальному стані.
а новий я купю тому, що хочу спробувати щось трохи вищого класу і довіряю марці ТРЕК

Andrizzio:

--- Цитата: Сім самураїв від 06.04.2010, 12:53:47 ---тому що мій ровер якраз тішив мене 3 роки без втручань. і далі я знов хочу їздити на новому ровері. а не крутити гайки  руками по лікоть в солідолі.

--- End quote ---

ой, та так як ти катав то там нема шо крутити, троси, кожухи поміняти і всьо. То ти зажрався просто  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version