Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для spirit-a

<< < (7/11) > >>

Стечкин:

--- Цитата: Вован від 06.04.2010, 01:10:02 ---У тебе є автомобіль? :)

--- End quote ---
був.
в поточний час - якщо впертися рогом - можу купити шось середної паршивості без розстрочки.
в Москві, по розповідям, 8-річна девятка коштує 300 доларів, і вважається нормою вел за кілька штук євро.

Вован:
і чому ж так зразу вкорочують життя на 10 років??? в мене досить велика кількість знайомих які мають автомобіль і получають від нього задоволення (наприклад так як ти від велосипеда) і водночас займаються активно спортом, і напевно здоров'ячко в них не гірше від твого, а можливо і краще...безпритульний так же само може сказати що ти ганяєш на велосипеді ГНИЛІ понти...а ті хто мають автомобілі, можуть подумати на тих хто має літаки.....   

werty:
думаю тут нема нічого соромного що Андрюха сказав брати кращий, я його підтримаю бо ровер треба брати нормальний, а не то китайське гімно що в "ровер-байку" і базарі пропонують. ти більше вкладеш в того ровера ніж  катати будеш :)
ну якщо вже дісно проблема в коштах, то можна пошукати щось із  хорошого в б/у :)

Сім самураїв:

--- Цитата: werty від 06.04.2010, 10:21:31 ---думаю тут нема нічого соромного що Андрюха сказав брати кращий, я його підтримаю бо ровер треба брати нормальний, а не то китайське гімно що в "ровер-байку" і базарі пропонують. ти більше вкладеш в того ровера ніж  катати будеш :)

--- End quote ---
я свого першого ровера купив в Ровер байку і іншого теж планую там. і назвати його китайським гімном я б не наважився.

Andrizzio:

--- Цитата: Сім самураїв від 06.04.2010, 11:34:07 ---я свого першого ровера купив в Ровер байку і іншого теж планую там. і назвати його китайським гімном я б не наважився.

--- End quote ---

а шо плануєш брати ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version