Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для spirit-a

<< < (6/11) > >>

Вован:

--- Цитата: Сім самураїв від 05.04.2010, 23:11:01 ---Вован 2 Kritik:
оце ти чувачок отжог..ти думай що пишеш, перш ніж робити якісь висновки, або нах. з цього форуму...

як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?

--- End quote ---
це було сказано якщо ти будеш і ДАЛІ обсирати наших форумчан, ВДУМАЙСЯ УВАЖНО..
і не зїжджай з теми....ти нещодавно САМ оскорбив форумчан які сидять на даному сайті!!! ЯКЕ ТИ МАЄШ ПРАВО....!!! якщо ти поясниш, то можеш мені задавати ці ж питання!!!

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 05.04.2010, 23:13:47 ---блін, Гиразель, не пиши дурниць. я знаю, що іноді заради спору можна генерити мільйони "аргументів" щоб тільки не визнати себе неправим. людина прийшли спиати в іних людей. крапка! цей форум створювався і є для того, щоб тут спілкувались люди. обмінювались думками, досвідом, порадами. хай навіть примітивними, з точки зору супер-пупер прожжоних профі. і слати нафік його звідси ніхто не має права.

--- End quote ---
ото ти дурне , я ж тебе і підтримав  :D . Ладно, спишемо це на те що ти просто за день втомився  :)

Kritik:
реально люди зараз починають переходити на велосипеди
з дуже багатьох причин, і це є напевно однією з ознак нашого руху в Європу

1. економічна вигода
в мене є автомобіль, але часом катати свою "сраку" по пустякам, дуже напряжно, і фінансово не вигідно....
вот наприклад мені з баму на дружбу треба їздити часом 2-3 а часом і кожного дня
на бенз мені йде досить таки багато грошей, і мене це напрягає...
а поки я з дому дойду на стоянку, я на вєліку вже доїду десь напевно до текстильника, а там до дружби вже фігня їхати

2. здоров"я
в мене знайомий велосипедом вилікував порок серця
йому зимою поставили такий діагноз, він ціле літо відкатав на вєліку, а в осени при мед. комісії, кардіолог сказав шо він абсолютно здоровий
+ легені і взагалі фізичний тонус і форма

3. час
реально з баму на дружбу в обід на велосипеді получиться швидше
бо блін пробки в нас починають утворюватися досить таки великі, від Шота Руставелі до Крушельницької, а потім від Крушельницької і аж до 6 школи....

в мене зараз багато знайомих автомобілістів задумалися над покупкою велосипедів, тому я думаю шо таких тем з часом буде ставати більше
і повірте шо на багато краще запитати на форумі людей, які в цьому шарять і ніяк економічно не зацікавлені.
бо любий продавець буде парити свій товар тіпа він найкращий...


і все ж таки дуже добре шо є нормальні,культурні люди, вам за це величезний Респект!  :)

Стечкин:

--- Цитата: Kritik від 06.04.2010, 00:27:57 ---1. економічна вигода
2. здоров"я
3. час

--- End quote ---

імхо як тільки людина (в Україні) купує собі автомобіль - мається на увазі не засіб заробляння грошей, а предмет розкоші (гнилі понти) - вона вкорочує собі життя щонайменш на 10 років.
замість того щоб вдосконалювати себе самого, людина витрачає час, гроші, здоровя на утримання смердючої залізяки.
в нашому менталітеті є нормою, якщо сім"я витрачає більше грошей на авто, ніж на дитину. майже завжди подружжя скорше купить автівку, ніж заведе другу дитину. особисто мені просто соромно за моїх співвітчизників.

Вован:

--- Цитата: Стечкин від 06.04.2010, 01:03:35 ---імхо як тільки людина (в Україні) купує собі автомобіль - мається на увазі не засіб заробляння грошей, а предмет розкоші (гнилі понти) - вона вкорочує собі життя щонайменш на 10 років.
замість того щоб вдосконалювати себе самого, людина витрачає час, гроші, здоровя на утримання смердючої залізяки.
в нашому менталітеті є нормою, якщо сім"я витрачає більше грошей на авто, ніж на дитину. майже завжди подружжя скорше купить автівку, ніж заведе другу дитину. особисто мені просто соромно за моїх співвітчизників.

--- End quote ---
У тебе є автомобіль? :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version