Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для spirit-a

<< < (5/11) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 05.04.2010, 23:00:34 ---мені просто соромно перед людиною, як не полінувалась зареєструватись на нашому форумі щоб спитати поради,а  йому пропонують іти читати статті на велосайтах.

--- End quote ---
Тут ти дещо правий. але небудемо забувати і про поняття RTFM . Можна просто почитати статті а вже якщо щось неясно то задавати конкретні питання.  Теодорчик все ж не полінився і дещо переклав статей , і для новачків теж. Як на мене то ідеальним рішенням буде не вказувати на вторичність теми чи  "грузити" новачка, а просто давати лінк на конкретну статтю. Захоче то прочитає  :) . А вже тоді хай задає більш конкретні питання. Типу вибору між кількома моделями що приглянулись.

Сім самураїв:

--- Цитата: Вован від 05.04.2010, 23:05:51 ---якщо тобі соромно перед людиною, то це не значить що потрібно оскорбляти інших УЧАСНИКІВ

--- End quote ---
Вован 2 Kritik:
оце ти чувачок отжог..ти думай що пишеш, перш ніж робити якісь висновки, або нах. з цього форуму...

як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 05.04.2010, 23:11:01 ---як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?

--- End quote ---
тут цілковито підтримую. Явно було проявлено надмірну непотрібну агресію.

Сім самураїв:

--- Цитата: Сім самураїв від 05.04.2010, 23:11:01 ---Вован 2 Kritik:
оце ти чувачок отжог..ти думай що пишеш, перш ніж робити якісь висновки, або нах. з цього форуму...

як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?

--- End quote ---
блін, Гиразель, не пиши дурниць. я знаю, що іноді заради спору можна генерити мільйони "аргументів" щоб тільки не визнати себе неправим. людина прийшли спиати в іних людей. крапка! цей форум створювався і є для того, щоб тут спілкувались люди. обмінювались думками, досвідом, порадами. хай навіть примітивними, з точки зору супер-пупер прожжоних профі. і слати нафік його звідси ніхто не має права.

Andrizzio:
сріть один другого в асьці  :D . а з потеплінням таких питань буде все більше, і добре шо люди цікавляться велоспортом. А Спіріт з Вованом не праві 100500 % . І хватіт тут  >:D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version