Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для spirit-a

<< < (3/11) > >>

ROLLIN:
а шосі сталО?))

Та шо який байк упляти ,тобі скажуть мілійон думок і кожна буде різнитися.

Купи собі якийсь напівБазаР варіант катай  з Брадюрів не стрибай -бо Осьмьоркі будут..
читай більше вело форумів ,і сам доЖинеш який тобі ВЕЛОСИПЕД потрібно.

spirit:
бідолашний, я не хотів образити твій ще не куплений ровре, в такому ціновому діапазоні вони мало чим відрізняються, вибрав би який більше з вигляду подобається і не парив мозок собі і іншим

Erazel I-st:

--- Цитата: Kritik від 04.04.2010, 23:24:31 ---я так поняв, тема по поводу моєї теми?  :D

реально чувак такими постами створює відразу до форуму загалом.
я сам адмін одного навіть не регіонального а всеукраїнського форуму, і знаю шо є такі люди в кожному колективі і нічо з ними не поробиш...

--- End quote ---
Ну ось, сам ти людина з досвідом в тому ділі. Треба було просто проігнорувати ті наїзди і все, щоб уникнути ескалації агресії. Сам чудово розумієш що таке на форумах було завжди. Просто написати модеру того розділу щоб потер той пост да і все.
 Це ще квіточки, ти би знав як я з Стечкіним мучаюсь. Руки тянуться кожен другий його пост терти, але якось стримуюсь  :D

--- Цитата: Kritik від 04.04.2010, 23:24:31 ---але реально старайтеся до новачків ставитися якось толерантніше а не зразу грузити.
може для когось вел за 3000 і гімно
а дехто скаже шо ти дурак відвалити за вел 3000 грн, купи на базарі за 800...

скільки людей стільки і думок.

до речі я так і не поняв де була агресія в мому пості? я старався максимально стримано відповісти на фрази тіпа "банити за такі теми", і "задовбали купляти гівно, хоть би хтось купив нормальний вєлік"

--- End quote ---
Ну тут вже спіріт був явно неправий. Вказана цінова категорія є досить прийнятною для велосипедів "на перші кілька років". Може просто  його щось дістало що задають часто ті самі питання в надії на чудо, хоча все вже було кілька раз розжовано і викладені статті з порадами що до вибору велосипедів на початках.  Як каже одна розумна людина "Невинуватих неіснує, є просто різні степені вини".
 Так що завязуйте з тими локальними війнами.
Дописано : 05.04.2010, 09:40:56
--- Цитата: bhagavan від 05.04.2010, 00:00:15 ---Уяви, приходить модератор в  скандальну тему, нутром чує, шо тре шось зробити, когось забанити чи пост витерти - але бачить, шо перед ним тут вже адміни чи інші модери погуляли і нав'язлива обсесія загострюється на грунті почуття невиконаного обов'язку. От Еразел і потер твій пост (чи шо він там з ним зробив ..) ... Ну це такий напівжарт...

--- End quote ---
Ну да ладно тобі вже.   Якраз я просто потер те що могло викликати нову хвилю агресії. І не треба тут приплітати всякі почуття невиконаного обовязку і т.д. Я розумію що хочеться порозумнічати, але все ж .... , ну небуль ще одним Сьомим Самураєм, а.

Сім самураїв:
проблема в тому, що в нас розвелось проФФесорів, котрі всі розуми поїли. людина зареєструвалсь на форумі  і написала абсолютно адекватне прохання - допомогти з вибором велосипеда. але пубертатні довбні, що їздять на дорогих роверах куплених за мамині гроші захотіли поумнічати. от і вся проблема нашого форуму.
а умнічати, Сергію,  це ваше захоплення. особливо на тему велосипедів.

Pozitiff:

--- Цитата: Сім самураїв від 05.04.2010, 18:19:07 --- їздять на дорогих роверах куплених за мамині гроші

--- End quote ---

звідки така впевненість??

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version