Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

наші веломрії

<< < (8/9) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: spirit від 09.11.2010, 17:27:14 ---фсьо пад кантролємя не розумію до чого ти це написав, я уявлення не маю який в того ваділи байк і як він катає

--- End quote ---
Ну то чому ображаєшся на те що хочуть БХ чи НС Біч. Що бачать перед очима те й хочуть, покатають на тих то захочуть щось інше, нормальний стан речей. Щоб поняти що тобі дійсно треба потрібно не одну залізну коняку поміняти. А на рахунок В10 і всяких Мондрайкерів то мені ще жодна людина незмогла пояснити чим вони круче стандартного бігхіта  :), єдина перевага яку можна навести це вага, і то не у кожного  :). Так що не така вже й погана мрія в людей.

Andrizzio:

--- Цитата: spirit від 09.11.2010, 17:27:14 ---фсьо пад кантролємя не розумію до чого ти це написав, я уявлення не маю який в того ваділи байк і як він катає, а на рахунок Андрійця ти правий, віг ганьбить нас цими своїми кк вилазками :D

--- End quote ---

тіпа ви всі тут ніколи не ККєте  :D :laugh: :laugh:

зато ккшніки як мною пишаються  8)

і добре шоб всі в 30 років ше катали і пофіг на якому ровері.

Vintage:

--- Цитата: Andrizzio від 09.11.2010, 19:46:51 ---...і добре шоб всі в 30 років ше катали і пофіг на якому ровері.

--- End quote ---
100% підтримую Andrizzio, щодо вподобань, то мені мій Giant подобається, і іншого я би мабуть не хотів. На мій КК можна поставити відповідні вилку, обода + покришки і дьорт стрибати, та й взагалі розширити стилі їзди, але нафіг мені то, кожному своє. Може якби я мав такого ровера з 22-ох років хоча-би, то зараз би точно дьорти "рубав", але якось трохи не те, та й до шосе звик як винос до руля (зумовлене моїм першим ровером - то була дідова "Україна") Зрештою - кожному своє і про смаки - не сперечаються!  :)

spirit:

--- Цитата: Erazel I-st від 09.11.2010, 19:42:24 --- Ну то чому ображаєшся на те що хочуть БХ чи НС Біч. Що бачать перед очима те й хочуть, покатають на тих то захочуть щось інше, нормальний стан речей. Щоб поняти що тобі дійсно треба потрібно не одну залізну коняку поміняти. А на рахунок В10 і всяких Мондрайкерів то мені ще жодна людина незмогла пояснити чим вони круче стандартного бігхіта  :), єдина перевага яку можна навести це вага, і то не у кожного  :). Так що не така вже й погана мрія в людей.

--- End quote ---
ображаюсь?))) та хай собі мріють хоть про аїстів, діло не в цьому, просто я не думаю шо хтось мріє мати однокімнатну хрущовку, а мріють про особняки і т.д. тобто мрія це максимальне наближення до ідеалу, а те що вони не бачать очевидних речей це їх особисті проблеми, власне хотів помагти, та як собі хочуть, а на рахунок сучки, то дуже класна рама, сам ж катав на ній рік чи два, просто не зовсім для дьорту, основна різниця яку ти так не можеш знайти між підвісами це паафос, і ця різниця колосальна, а пафос, як відомо, це найважливіша річ не тільки в дх але в мтб в цілому


--- Цитата: Andrizzio від 09.11.2010, 19:46:51 ---тіпа ви всі тут ніколи не ККєте  :D :laugh: :laugh:

зато ккшніки як мною пишаються  8)


--- End quote ---

ти до мене на ви?)) і так я зовсім кк не катаю))
і тобі не встидно казати шо тобою ккшники пишаються? :D
а в 30 років ше зарано записувати себе до старперів, пацан

Erazel I-st:
Та я на рахунок того нічого не кажу, твої зауваження технічно були досить правильні, просто, кажу, треба спокійніше ставитися до "помилок" менш освідчених форумчан.
 І доречі, ІМХО, весь пафос всяких "інтенсів" і т.д. у розкрученості і дизайні. А якщо брати голі ТТХ то вони нічим сильно не вирвались в перед відносно БХ, А-лайнів старих і т.д. Маркетинг рішає, та й усе. І з такої точки зору людина яка мріє про БХ є досить розумною. Вона дивиться на працю інженерів, а не маркетологів, і не збирається доплачувати за роботу відділу реклами  :).
 Згідний, через ту всю гнутість і т.д. ті рами дивляться крутіше, але навряд чи від цього вони стануть набагато краще в прямому використанні.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version