Тема: Поможіть з вибором  (Прочитано 68295 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #195 : 30.05.2011, 16:40:25 »
а нові китайці по 1000 мають місце бути якщо є руки там де треба... я малій взяв китайця, вроде проблем поки не є.
Проблем з руками поки не мав, буду чесним, з часом не завжди. Китай також є різним, напевно в вєліках також. Для малої який брав? Бо чогось дотримуюсь думки що краще дорожче якісніше чим дешевше і цілий час докладати доробляти (часом бувають вийнятки). Чеські 20"-ки в яких цінах, не в курсі? Наприклад, ось такий:
http://www.leaderfox.cz/index.php?pview=107

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #196 : 30.05.2011, 17:37:34 »
то на 24 колесах і здається мені рановато ше такого брати.

краще вже тоді цей
http://velocity.com.ua/velosipedy-detskie-/5663-leaderfox-baddy-20-2011-.html

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #197 : 24.04.2012, 16:36:13 »
Що ж, відновлю минулорічну тему, оскільки питання з вибором для мого пацика (сина) веліка знову в актуалі.
Значить так, що ми маємо на сьогоднішній день: вік 7 р., зріст 140 см, вага 35 кг.
Розглядається варіанти поміж одношвидкісними 20", передачні 20", гірські (мтб) 20"-24" з рамою 12"-14".
Як варіант Comanche INDIGO FS http://www.veloonline.com/view.shtml?id=4247
Що порадите? Хочеться з невеликою кількістю передач, легкою рамою і ціною до 2 тис. грн.
Дитина до сьогоднішнього дня їздила на велосипеді з ножними тормозами, чи проблемно навчитись на ручні?
Якщо можна поради з конкретними ссилками на сайти.
Можливо хтось знає тел. в РБ. Ще одне, на що звертати увагу при купівлі щоб не втулили якесь ге?
P.S. до 1 травня мушу купити...
« Останнє редагування: 24.04.2012, 16:45:21 від Роні »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #198 : 24.04.2012, 17:07:09 »
Слух, а може все ж взяти недорогий БМХ? Воно трохи важке. Але от ВЛОМИТИ ЙОГО ВАЖКО. Тобто конструкція там настільки спрощена що нема сильно що ламати, отже малий зможе собі спокійно кататися довший час без вашого втручання в ремонт велосипеда  :). Та й виглядають вони непогано, що для хлопця 7 років все ж не останній аргумент.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #199 : 24.04.2012, 18:47:21 »
Маю хороше нове колесо

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #200 : 25.04.2012, 08:56:59 »
Маю хороше нове колесо
Яке? Це пропозиція? Якщо так, то фото, ціну, характеристику...

Був вчора в спорт + і РВ. В +-сі супер веліки, ціни правда кусаються. В РВ придивився до того самого Comanche INDIGO FS, мені сподобався. Вийшов на вулицю, якісь пацики ремонтували свої байки, проконсультувався ще в них. З їх слів Comanche ставить не оригінальні запчастини і не варта за нього 2 тис., якщо вже платити то краще на 500 грн. більше але GIANT.
БМХ як варіант також розглядав і дійсно важко вбити і досить простий, але до руля далеко і син сутулиться (сколіозиться) тому низька посадка буде йому не в користь.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #201 : 25.04.2012, 09:54:33 »
БМХ як варіант також розглядав і дійсно важко вбити і досить простий, але до руля далеко і син сутулиться (сколіозиться) тому низька посадка буде йому не в користь.
в бемі руль можна повернути шоб ближче присунути, а сідло трохи підняти і все гут.


Вийшов на вулицю, якісь пацики ремонтували свої байки, проконсультувався ще в них. З їх слів Comanche ставить не оригінальні запчастини і не варта за нього 2 тис.
бред... нема зараз ні оригінальних, ні неоригінальних (крім жууууткого китаю який команчі не ставлять), є "класи" обладнання, якраз на жаянтах дешевих обладнання до дупи... тут скорше грає сама рама і т.д.... емпірично доведено, шо фірма нижнього класу за ті ж гроші гірша топового ноунейма.

взагалом я там рядом працюю, будеш ше раз заходив брякни, підем, покажу і розкажу.

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #202 : 25.04.2012, 10:35:30 »
Цитата: teodor4ik
в бемі руль можна повернути шоб ближче присунути, а сідло трохи підняти і все гут.
тут я згідний, що це дійсно буде хороший варіант, але як дитині пояснити, що йому дарується майже такий самий як він має, тільки довший, новіший і прикольніше розфарбований...

Цитата: teodor4ik
бред... нема зараз ні оригінальних, ні неоригінальних (крім жууууткого китаю який команчі не ставлять), є "класи" обладнання, якраз на жаянтах дешевих обладнання до дупи... тут скорше грає сама рама і т.д.... емпірично доведено, шо фірма нижнього класу за ті ж гроші гірша топового ноунейма.
суть зрозумів, висновок зробити не можу, що краще жаянт за 2,5 тис. чи каманч за 2 тис.? ще пару плюсів в сторону жаянта: гарантія 1 рік, каманч - пів року і виявляється їх продає далекий знайомий (брат однокласника) пообіцяв рік повного обслуговування (любе вісім), думаю оце ж мені підфортило. Спорт плюс - офіційні представники вроді чи нє? мало би бути original хотя хз...

Цитата: teodor4ik
взагалом я там рядом працюю, будеш ше раз заходив брякни, підем, покажу і розкажу.
О це хороша пропозиція, буду брати - чекай маяка...

Ще один бренд Author. Про нього що?
« Останнє редагування: 25.04.2012, 10:47:57 від Роні »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #203 : 25.04.2012, 10:40:31 »
Як дитині пояснити, що йому дарується майже такий самий як він має, тільки довший, новіший і прикольніше розфарбований...
прикрутити пеги і пояснити шо то вел для трюків...
суть зрозумів, висновок зробити не можу, що краще жаянт за 2,5 тис. чи каманч за 2 тис.?
треба піти і дивитись по конкретним моделям.

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #204 : 25.04.2012, 11:01:25 »
Цитата: teodor4ik
прикрутити пеги і пояснити шо то вел для трюків...
можна і так. для трюків значить для трюків, і в тата сивина збільшується... короче я поняв шось придумаємо.

Такий ось Author A-Matrix пропонують http://www.author-ukraine.com/2012/amatrix.html все як на сайті. І будь-який жаянт привезуть з Києва. До речі по жаянтах я з цінами мабуть помилився...вони такі собі недешеві.
2500 коштує Author

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #205 : 25.04.2012, 11:12:22 »
Між ними особливої різниці нема. Комплектуха майже однакова, тому різниця в ціні фактично тільки за бренд.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #206 : 25.04.2012, 11:39:49 »
Author A-Matrix або Comanche INDIGO FS??? Різниця в ціні +/- 500 грн. Що брати?

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #207 : 25.04.2012, 11:42:12 »
Я би брав того, що легше.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #208 : 25.04.2012, 12:52:39 »
Я би брав того, що легше.
Один з них на 500 грн. легше )))
Author A-Matrix - 1 рік гарантії + добре обслуговування
Comanche INDIGO FS - пів року гарантії + невідомо яке обслуговування протягом цих пів року.
Ще одне запитання: скільки служать такого плану байки (комплектуючі) при не особливо бережному дитячому користуванні?
« Останнє редагування: 25.04.2012, 13:09:32 від Роні »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #209 : 25.04.2012, 13:19:34 »
Легший в плані ваги. На рахунок довговічності (втч обслуговування), все залежить від використання. Якщо їздити обережно, правильно переключати передачі, не залишати під дощем, зберігати у сухому приміщенні, вчасно змащувати ланцюг, то проживе кілька сезонів. Обслуговування як для одного так і другого - змащувати ланцюг, при потребі підтягувати троси, регулювати обмежувачі перекидок. Підтяжка шприх, рівняння коліс та поклейка камер у обслуговування не входить. Таке обслуговування при "дитячому" катанні потрібно проводити 2-3 рази на сезон, при чому все робиться вдома при наявності прямих рук. Можливо за рік-два потрібно буде перебрати рульову, підтягнути шатуни.
При необережному використанні можуть виникнути проблеми із трансмісією (задня перекидка, зірки, ланцюг), колеса (вісімки, проколи), педалі і шатуни (можна погнути при ударах). Тут вже гарантія не допоможе.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!