Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

питання глобального характеру!!!!

<< < (3/6) > >>

Vadila:
оце напевно відчуття,коли з 18 кіло на 12 

alex2.0:
маса має значення не тільки коли її піднімаєш з землі !!!!!!!думаю формули з теоретичної механіки писати не варто))))
для прикладу спробуйде толканути авто ГАЗель і нехай якийсь легковий ваз на однакових колесах!!!
і на велі чути!!!!!я пересів з легкого на важкий різниця ну десь 3-4 кг (колеса ті самі) зразу відчутно!!

Vintage:

--- Цитата: Вован від 16.03.2010, 15:14:18 ---Ну ТИ і не лахай, ...

--- End quote ---
  :'(  Було б з чого лахати! Мій "тєжкий шоссер" або "звірука" як я його жартома називаю, це є ніщо інше як ARDIS "Славутич"  http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,338.msg15056/topicseen.html#msg15056  (перший з двох передостанніх постів) то є прототип славнозвісної "України" але з потовщеними рамою та вилкою, відповідно маса на порядок більша. Так що якби нульцову "Україну" переробити на передачі що має мій "тєжкий шоссер" фіга з два мені за тою "Україною" вгнатися!!! Зато моя "звірука" - гарний тренувальний велосипед (є над чим попрацювати при їзді).  :P

Ігор:
Сорі що влажу без попередження трохи не по темі.
Vintage - я роздивлявся на твого колишнього коня і випадково впізнав ставок на задньому плані в Почапинцях. Колись я цей ставок просто обожнював. Може знаєш в якому він зараз стані. Чи ще ловиться цей здоровений карп? Чи знову приватизували?

spirit:
ставки приносять високі над прибутки, не знайдеш сьогодні вільного ставка

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version