Мандрівки > Звіти

поїздка 15 квітня...

(1/4) > >>

Sonce:
мандрівка відбулась ось декілька світлин з неї...
Костел с.Жабинці:

В середині цього костелу:


костел с.Сидорів:

середина костелу:

колись цей орган грав чарівно-мелодійну музику...

крипта під костелом:

панорама самого замку:

трохи інший ракурс замку -корабля...

учасники веломандрівки:

а це я:

а це bhagavan:

Гусятин і Сім самураїв:

с.Личківці

залишки костелу з середини:

панський будинок в Личківцях:

проїхали близько 80 км...погода була чудова але декли був зустрічний вітер...

bhagavan:
До речі, може хто буде питати "Я хто ж то так гарно сфоткав небо в Жабинцях крізь провалені ребра даху костелу?" то шоб знали шо то я :) там ше навіть шпиль/дзвіницю трохи видно - не кожен так зможе ,а я зміг.... :) я певно тойво, здоровкатись з вами більше не буду  - не личить...

Ше три в сімохсамураїв забрати СВОЇ фотки того ж костелу, бо він їх вже певно почав продавати :( - експлуатують мене, як капіталісти робочий клас....

Сім самураїв:
(не  здоровкаючись з Бхагаваном)
ше одна шикарна знимка неба через дах. особлива складність цієї фотографії полягає в тому, що тут не видно шпиль/дзвіницю, бо з всіх решти ракурсів шпиль/дзвіницю трохи видно. а я умудрився сфоткати без. :)

Zombie [Coffe]:
Прошу зауважити, ту ще э справжня постановочна зйомка. Там де видно Сонце на фоні неба, що заглядає у провалля даху. Жи би знали, то я здоймав, відповідно зі всіма решата фотоаматорами не вітаюся.

ЗІ
А Сім Самураїв взагалі всіх рішив форматом накрити.

Dreamland:
Нізким не здороваюся - бо взагалі не виджу достойних митців. Я здоймав тото всьо на відіо - і нікому не покажу бо то моє авторське право -і буду сам тіко сі тото дивити вдома в гночі жиби ніхто не підгледів  і не вкрав тотої моєї авторської ідеї-фікс яку я придумав і залучив до процесу зйомки- бо то я так гарно зняв шо аж коли сі дивлю то люди на фунтиґрафіях на стінах голови повертают жиби сі подивити на тото іскуство - ато вам скажу не фунтиапаратом клямцати - то тре гміти і знати жи як я шо знімати на відіокамеру.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version