Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Нова цяцька Еразеля - штангенциркуль

<< < (3/4) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: Стечкин від 14.03.2010, 17:46:24 ---будеш мої пости терти - позбавлю всіх чеснот

--- End quote ---
Будеш флудити - це я тебе позбавлю.

Стечкин:

--- Цитата: Erazel I-st від 15.03.2010, 07:52:30 --- Будеш флудити - це я тебе позбавлю.

--- End quote ---

а в колінках не заслабкий?

bhagavan:

--- Цитата: Erazel I-st від 14.03.2010, 06:18:56 ---Слух, а що то за розєм у нього для даних? Що туда підключати?

--- End quote ---

Це технологічний розєм, прошивку мабуть міняти, калібрувати. Датчик же універасльний китайський, от його і чіпають всі кому не лінь на свої совдепівські штангени.
Дописано : [time]15 Березень 2010, 16:16:24[/time]http://www.miol.com.ua/cID/81025
фірма-виробник
Дописано : 15.03.2010, 16:19:05
--- Цитата: alex2.0 від 14.03.2010, 00:37:12 ---точність 0,01-круто!!

--- End quote ---

Так, точність фантастична, як в мікрометра ). ТОму в цих приладів вона трохи менша ) Якшо взяти руками і стинути губки штангена то покаже -0,01 якшо відпустити - 0,00.. так шо вже сама жорсткість і діапазон вимірювання не можуть дати такої точності.

ПО спец. заявлена точність 0,02. Думаю це цілкком реально, якшо врахувати шо в деяких ШЦ з візуванням по ноніусу вона була такою самою (від 0,05 до 0,02)

xlibes:
Маю схожу штуку давно. Але фірми Mitutoyo.
Застосувань придумати можна багато.
Я міряв товщину стопки паперу, потім товщину одного листка і тоді взнавав їх кількість у стопці :).
Ще міряв товщину волоска.

Erazel I-st:
Доречі, Славко, про папір я думав. Але тут проблема в тому що папір мягкий. І коли ми будемо зжимати штанген то із-за малої площі "губ" він буде продавлювати папір . Тому точної товщини листка ми не отримаємо.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version