Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Gillette - Wilkinson

<< < (2/7) > >>

wuwuzange:

--- Цитата: Erazel I-st від 05.03.2010, 07:48:46 ---ТИ БРИЄШСЯ? 
--- End quote ---

рушником хіба  :laugh:

Andrizzio:

--- Цитата: Erazel I-st від 05.03.2010, 07:48:46 --- Чи ти не на обличчі маєш наувазі?  :)

--- End quote ---

 :laugh: :laugh: :laugh:
Дописано : 05.03.2010, 11:00:50
--- Цитата: wuwuzange від 05.03.2010, 09:05:58 ---рушником хіба  :laugh:

--- End quote ---

ну чого ви так, головний герой "один дома" тоже брився  :D :D

Vintage:
Не залежно від бритви кожні 2-3 дня, не пізніше, бо інакше - Будулай внатурі!!!

Віталько:
Дебіли :) (без образ, нема настрою)

sanlexik:
Тепер і я відпишу трішки.
Технологія така:
1. Краще всього після ванни або душу (тут я думаю ні в кого заперечень не буде)
2. Наношу на шкіру гель для гоління (нічого незвичного), а далі уже цікавіше.
3. Під холодний кран змочую станочок RAPIRA нещодавно куплений і починаю голитися, змиваючи часто під струменем води.
4. Закінчивши "чорнову" обробку  :D, повторно наношу капельку гелю та берусь за одноразовий станочок для "чистової доводки" ...
5. Змиваю усю шкіру холодною водою.

Практика показала що використання холодної води під час гоління не приводить до значних подразнень шкіри. Дискомфорт відсутній.
З чого усе почалось: перепробував різні типи станочків і одноразові з різною кількістю лез, і зі змінними картриджами, але усе не те!!!
Проблема була практично завжди одна і та ж сама - голитися я люблю не часто (прілічно заростаю), а вимити волосинки які потрапляють під леза
одноразових станочків зовсім не просто, пробував і булавочною їх акуратно з відти ...., і струшувати об палець (за 30 - 40 разом пальці червоні ).
І дійшов до висновку спробувати старенького типу бритву зі змінним лезом - і дуже вражений результатом вирішення великих проблем,
Лезо не розкручуючи бритви миється легко, один прохід однією стороною, другий - другою. А якщо і заб'ється легенко відкрутив помив і дальше.
А після гоління витягу лезо, обмиваю і перекидаю на другу сторону. В результаті виходить щось схоже на ефект заточування  :laugh:
Ось така історія. Рекомендую спробувати ...

[вкладення вилучене Адміністратором]

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version