Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Gillette - Wilkinson

<< < (4/7) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 10.03.2010, 10:34:38 --- Тед, такий великий а досі незнаєш що презервативи зовсім не на ногу одіваються. З таким підходом я дивуюсь що у тебе досі тільки одна дитина.  :D

--- End quote ---

на відміну від тебе я їх якраз на "ноги" не вдіваю... :D

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 10.03.2010, 09:54:43 ---дурекс ХХЛ інші не налазять...  :P 8)

--- End quote ---
Хстаті о птічках. Коли я ще носився з ідеєю захистити ноги Тотема від бруду(щоб бруд в сальніки не набивався) то думав надіти два презерватива. Але там треба було 20 см довжини і 4 см товщини. Ну стою собі в черзі в магазині, бачу збоку на стелажі лежать якісь ХХЛ. Беру пачку, читаю потрохи. Дивлюся розміри 19*5. Малувато. Ну і з словами "От блін, і ці замалі" ставлю назад. І чую краєм вуха тихе "Ого". Обертаюсь а позаду мене стоїть кілька дівчат тінейджерського віку  :D. Бідні дівчата ж думали що то я "собі" підбираю  :).

Vadila:
хахахаха

alex2.0:

--- Цитата: Erazel I-st від 10.03.2010, 00:16:32 ---ЛОЛ. НУ тебе алекс і занесло. Тут ж діти яким ще нема 18  :)

--- End quote ---

хм....а шо сексом займаються тільки з 18???а я не знав!!))
моїй сусідці 18,а в неї вже дитині 1,5 року!!!
і в школі дітям розчехлять про всяке таке,тепер....
думаю,нема там нічого такого,це варто знати всім,потім проблем менше!!!ІМХО
Дописано : 10.03.2010, 15:24:16я за Contex!!!і за всіляку якісну "резину"!!!!

teodor4ik:

--- Цитата: alex2.0 від 10.03.2010, 15:22:06 ---хм....а шо сексом займаються тільки з 18???а я не знав!!))
моїй сусідці 18,а в неї вже дитині 1,5 року!!!
і в школі дітям розчехлять про всяке таке,тепер....
думаю,нема там нічого такого,це варто знати всім,потім проблем менше!!!ІМХО

--- End quote ---

давайте фоток виложим по використанню сабжа... а краще кіношку... в падробностях?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version