Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Власний трекер

<< < (3/4) > >>

bhagavan:
Шоб мінятися файлами достатньо старого доброго ФТП на домашньому інеті (при наших потребах на 10-20 чоловік). Наприклад комп ныколи не вимикати, або купити standalone storage пристрій з мережевим інтерфейсом і включив його в мережу і забув. 5мбіт на прийом-віддачу вистачить для тих потреб шо ти описав.
А торенти, як зауважив Тед, не той масштаб. І ти не зможеш контролювати доступність джерел.
Дописано : 26.02.2010, 19:56:56Тебе, Сергію, завжди тягнуло на якійсь авантюри :). Для мене стабільний  і доступний ФТП, хай і повільний, в 100 разів ліпший за трекер-привид, який то є, то нема, то не зовсім є, то не зовсім трекер. Може я консерватор, може просто обережний ,а може лінивий - але завжди працює )))

andriy:
Трекер не така вже й важка для піднімання штука, просто треба в людей з досвідом запитати їхнє бачення.
Але для 10 людей мабуть мало.
Але що точно можна, то це зробити тему, в якій писати хто що має і в якій якості. А при потребі вже можна і обмінятися відповідними даними, буде тоді дискретне ФТП з протоколом на основі флешок/HDD :-)

Erazel I-st:
Ну подумаю над ФТП. Пориюсь по тому ділу. В принципі у мене на роботі крутиться сайт "Марципана". Можу свою хрінь туда лити.  І кидати лінки на нього сюда.Але то суто я. Треба придумати якусь шарову фтп для учасників форума. Хоч би старожилів для початку.

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 26.02.2010, 20:57:43 ---Ну подумаю над ФТП. Пориюсь по тому ділу. В принципі у мене на роботі крутиться сайт "Марципана". Можу свою хрінь туда лити.  І кидати лінки на нього сюда.Але то суто я. Треба придумати якусь шарову фтп для учасників форума. Хоч би старожилів для початку.

--- End quote ---
пожервую на благе діло мамку D945GCLF проц 1,6 Атом, відео, сеть на борту, паше від 60 ватного БЖ... CF 256м, ак системний диск шоб не рипати зря вінта... оперативи ддр2(512 можу купити), бж і вінта нема(хотя 40 дета валялось вроде).

Erazel I-st:
Тед. Я можу пожертвувати чотирьохпроцесорний сервак з 4 2-хядерними АМД Оптерон , 8 гіг озушки але там вінт всього на 80 гіг зате УльтраСказі 320.
А якщо серйозно то пориюсь теж по загашніках має бути купа хламу полуробочого. Може щось і вдасться скласти робоче. Але де його хостити? У мене є вільна біла ІР, але канал всього 2 мегабіта. Якшо почнуть качати актино то канал залажає.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version