Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Власний трекер

(1/4) > >>

Erazel I-st:
Народ, тут яка ідея у мене стрільнула. А можна торент трекер привязати до шприхи?
 Чисто щоб файлами обмінюватися. Щоб не лити по всяких хостінгах і т.д. Вон у мене куча ПДФок є, пару ігор на велотематику, відео  і т.д. ОСь це було б зручно. Адже більшість користується торентами і мають софт відповідний. Авось би щось з того вийшло. Я просто ніколи не піднімав серверну частину трекера і невкурсі що там і до чого.
 Можна і простим ДС++ обійтися, а на форумі викладати суто магнет лінки.

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 26.02.2010, 10:32:34 ---Народ, тут яка ідея у мене стрільнула. А можна торент трекер привязати до шприхи?
 Чисто щоб файлами обмінюватися. Щоб не лити по всяких хостінгах і т.д. Вон у мене куча ПДФок є, пару ігор на велотематику, відео  і т.д. ОСь це було б зручно. Адже більшість користується торентами і мають софт відповідний. Авось би щось з того вийшло. Я просто ніколи не піднімав серверну частину трекера і невкурсі що там і до чого.
 Можна і простим ДС++ обійтися, а на форумі викладати суто магнет лінки.

--- End quote ---
пірингові мережі рулять при великій к-сті народу.. трекер на 5 рил і 10 файлів... неее...

Erazel I-st:
Ну чо 10, у багатьох є купа файлів які влом лити по хостінгах. тут мета спростити народу обмін файлами. Не більше. Щоб не лити гігабайти ПДФок і відео по всяким рапідам. Але треба щоб був хоч би один комп який постійно в мережі і з якого моглиб в разі чого качати. Жалко шо я свій сервак на роботі віддав, хоча можу тримати круглодобово включеним свій робочий комп. Який неякий а був би резервний ресурс.

ZlyiGamer:

--- Цитата: erazel від 26.02.2010, 10:42:51 ---Жалко шо я свій сервак на роботі віддав, хоча можу тримати круглодобово включеним свій робочий комп. Який неякий а був би резервний ресурс.

--- End quote ---

Є така штука цілодобово онлайн, з 10 гектарів місця, але аплоад десь 700-800 кбіт. Хоча простіше, як на мене, десь на народ заливати, вони хостінгу дають неміряно.

Erazel I-st:
Ну або нарити дійсно нормальний хостінг халявний. Просто розгрібав свою колекцію матеріалів велотематики, і так захотілось поділитися. але глянув скільки це лити на всякі файлообмінники і ТАК СТАЛО ЛІНЬ  :D . В общім давайте ідеї панове.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version