Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Міряння "кого більше життя побило" :)

<< < (3/6) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 14.02.2010, 18:54:16 ---Ти завтикав по ходу шо в основному ви на опорці сиділи ляси точили і баб лапали... :police: :laugh: :laugh: :laugh:

--- End quote ---
І таке було, не все ж на виклики їздити. Бували і спокійні дні  :)

Стечкин:

--- Цитата: teodor4ik від 14.02.2010, 18:54:16 ---Ти завтикав по ходу шо в основному ви на опорці сиділи ляси точили і баб лапали... :police: :laugh: :laugh: :laugh:
Дописано : 14.02.2010, 18:55:35чсом не по формі "7Б"? :D

--- End quote ---

добре шо баб, а не викладача фызики...
вот так і набирають 64 бали з 70 :(

а ти де так вивчився на документах розумітися ?

Erazel I-st:

--- Цитата: Стечкин від 14.02.2010, 20:00:32 ---а ти де так вивчився на документах розумітися ?

--- End quote ---
А він від армії косив  :D

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 14.02.2010, 20:08:07 --- А він від армії косив  :D

--- End quote ---
я по іншій статті... і не косив... косить вульф.... она як гребе... :laugh:

Стечкин:

--- Цитата: teodor4ik від 14.02.2010, 20:59:56 ---я по іншій статті... і не косив... косить вульф.... она як гребе... :laugh:

--- End quote ---

та ясєн пєнь...
не косив і не служив, просто забашляв.
а я виходить косив - і 25 місяців в чоботях :(
через 10 років після війска, коли вже взагалі нічого не бачив після моніторів суперкомпів "Іскра-1031", прийшов в війскомат на переоблік і кажу типа: комісуйте мене нарешті, все одно вже срочну відслужив.
лікар мої оченятка, якими я верхній ряд не бачу, подивилася і написала: годен к строевой. негоден - десант и морская пехота.
вихожу в коридор, а там сидять комісовані - кожен за центнер, їбала більші за дві моїх сраки - вони хворі всі, один я самий здоровий ((((((((((((

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version