ТехМайданчик > Статті

сюда буду постити переклади статейок на тех. теми... хто хоче помогайте набивати

(1/6) > >>

teodor4ik:
сабж, якшо інфа виявиться корисною підредагуйте і  переміщайте в видимі.
якщо є список потрібних тем, пишіть, якщо є ссилки на теми до перекладу, пишіть також.
Я перекладу, але хочаби скажіть до чого братись..  1шу тему вже найшов і невипадкову... зара працюю над нею...

bhagavan:
я колись був приємно вражений статтеє в англ. вікіпедії про шоломи. Хотів перекласти. От думаю теж чи братися чи ні :)
Можна взяти статтю за базу  і доповнити кусками з іншим джерел...

Erazel I-st:
Пишіть пишіть. ПОтрібна річ. Я б теж перекладав. Але нажаль неволодію в достатній мірі англійською мовою.

teodor4ik:

--- Цитата: Віталько від 11.02.2010, 19:52:11 ---
Це не якась обсираловка, просто імхо :)

Я просто на сам спосіб наїжжаю :)
Дописано : 11.02.2010, 19:53:01І треба на головну постити, зробіть категорію і туди статті кладіть. Тут вони просто загубляться в постах

--- End quote ---
для того і робиться... якшо читав статейку, вони і пишуть шо то один із способів... я купився не на спосіб, а на тему, про шприхи... З української мови мені 4 в школі натягнули, шоб атестат не портити... з Діловою Укр. мовою в політесі на заліку викладач так і спитала: "І за шо я тобі маю залік поставити?".. тому і просив підкорегувати в першому пості...

bhagavan:

--- Цитата: teodor4ik від 11.02.2010, 18:06:42 ---дай лінк...

--- End quote ---

http://en.wikipedia.org/wiki/Bicycle_helmet
Був в захваті окремо також і від списку посилань на джерела - такий інколи і в статті про колайдер не знайдеш )


--- Цитата: Віталько від 11.02.2010, 22:02:09 ---Але статті треба на головну 100500%

--- End quote ---

Як каже Тед - для того і робиться. Головної зараз нема. Те шо висить - це обрубки з непередбачуваною поведінкою.Я скажу коли буде можна ) (помиримся з бандерою і зробимо головну, коли я нарешті знайду золоту середину воркфлову)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version