EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Поролонова яма

<< < (16/32) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: ROLLIN від 11.02.2010, 21:17:13 ---Ти ше з першого посту взнаєш за той паралон??ти шось взнав чині??? чи ти тіки підрахуй знайш як робити??

Хочаб ціну ,бо якшо ціна буде КОСМІЧНА,то чєли з Орбіти скажуть - НІ паралоновій ямі!

--- End quote ---
ти плохо читати вмієш??? тра 40 кубів!!!! я тобі якшо і можу найти, то максимум 0,3 куба... ше 39,7 тре буде купити... і то скуповувати тра по ВСІЙ україні ВСІ відходи... і вийде то порядка 6900-8900 грн...

ROLLIN:
ДОБРЕ, шо той мужик тобі сказав за ціну того паралона??
це твої припущення про 0.3 чи він тобі казав ??

Ти можеш конкретно відповісти??
оце мене і цікавило скіки зможеш дістати.

Erazel I-st:
Та ж тед тобі кидав лінка на обяви. Ціни порядка 6-9 грн за кіло. В кубі 25 кіло.
Правда Тед трохи перебільшив. Треба не 40 а десь 30 кубів. І то навіть менше. Бо поролон буде не суцільною масою, а кусками, тобто обєм чистого поролону потрібен набагато менший ніж обєм ями, адже ж він небуде складений як цегла, а накиданий хаотично,типу "вспушений".

ROLLIN:
 О так би і зразу ,а нетягнути резину і робити розрахунки..

Правильно говориш він буде спушений а  нетак спресований як в мішках.

teodor4ik:

--- Цитата: ROLLIN від 12.02.2010, 12:17:34 --- О так би і зразу ,а нетягнути резину і робити розрахунки..

--- End quote ---

ти пля читав шо я писав, чи просто математика твій враг? зара кину на те саме лінки... але з 40 кубів 30 і даже 20 ти зробиш... але 0.3 ніяк... і даже 3 не вийде...

ти так і не озвучив бюджет міроприємства... для чого то? робимо тему: "збір бабла на яму" і чекаємо спонсорів... я сам обіцяю 50 рублів дати.. можу і більше дати на умовах кредиту... хто ше?.. але дам тільки тоді коли почую:
1. Де вона буде...
2. Скільки тра всього грошів(кошторис.)
3. Хто буде то робити...
4. Коли буде готова...
5. якшо позичати гроші, то хто і коли їх віддасть...

ти ніколи не чув слова: "бізнес-план"???

до чого то я веду... уяви на секунду шо я готовий просто купити все шо треба(чи найти того хто купить... чи когось розвести на матеріали)... а тепер попробуй мене переконати в тому що нені воно нада... я серезно... просто вибач масштаб не твій... твій удєл копати з таким несерйозним підходом... дотепер ти мене переконував в тому шо я мудак, а не пробував пояснити свою точку зору... да я можу попитати, пошукати пробити... а нашо? шоб воно в гаражі згнило в когось?? чи все попіздили... ти зайняв не конструктивну позицію...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version