EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Поролонова яма

<< < (15/32) > >>

Mordon:
А тошо  :police: туда непідуть це ше краще.....
короч,треба їздити і зирити де шо є....

Vintage:
Біля НВФ Інтеграл - багатоповерхове приміщення я б не радив брати на "приціл" бо позаминулого року там демонтували вікна та оббивали плитку ззовні (пацани були з спец високогірним чи там скелелазним обладнанням) судячи з усього комусь це потрібно, і хтось має плани стосовно цієї будови.

ROLLIN:
 Та закрийте ту тему! шо де ХТО БУДЕ РОБИТИ ТО??   чи вам тіки дай привід ЛЯси поточитИ??
хтось з цих людей зробить паралонову яму??  УХАХАХХА  -  можу закластись навіть!

а про подоляни то там вже паца давно катають . і Збивайтись з тої ТЯги -Вертайтесь назад на свою орбіту !

teodor4ik:

--- Цитата: ROLLIN від 11.02.2010, 20:16:55 ---і Збивайтись з тої ТЯги -Вертайтесь назад на свою орбіту !

--- End quote ---
не, ти їх збудив... а збуджені електрони міняють свою орбіту і вернути їх туда можна тільки після втрати надлишкової енергії... так шо на орбіту вони вернуться скорш за все весною...


--- Цитата: ROLLIN від 11.02.2010, 20:16:55 ---хтось з цих людей зробить паралонову яму??  УХАХАХХА  -  можу закластись навіть!

--- End quote ---
а ти зробиш?... я вже вдруге готовий закластись з тобом... і головне САМ ніхто не зробить... я то міг би, але не буду... не хочу...

ROLLIN:
Ти ше з першого посту взнаєш за той паралон??ти шось взнав чині??? чи ти тіки підрахуй знайш як робити??

Хочаб ціну ,бо якшо ціна буде КОСМІЧНА,то чєли з Орбіти скажуть - НІ паралоновій ямі!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version