EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Поролонова яма

<< < (5/32) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: ROLLIN від 10.02.2010, 13:16:10 ---Гарно вдягнемось і підем добазарюватись.

--- End quote ---
А от для цього було б непогано мати якусь зареєстровану організацію. Типу ми не шпана підзаборна а солідні люди які представляють інтереси велосипедистів тернополя. Вон Тед піднімав питання офіційної реєстрації шприхи. Підтримайте його в цьому, якщо буде хоч би 3-4 бажаючих цим займатися то діло здинеться з мертвої точки. Думаю з звязками Теда справа швидко просунеться.

teodor4ik:
6 достки... 5*4*2... периметр - (5+4+5+4)*2м=36 м2 якшо брати саму тонку доску - 30ку то 36*0,03= 1,08 куба = 700-800 грн. = коло тонни ваги... +розпорки-підпорки-поперечки і т.д. 1.3 тонни 1000грн...

забув спитати... а який бюджет цього дійства?

teodor4ik:

--- Цитата: ROLLIN від 10.02.2010, 13:40:22 ---6. Не потрібно нове купляти ,можна і Б/у.
Придивись уважно з чого зроблена огорожа на фото шо на першій сторінці,де Фокс робить супермен сіт-греб.

--- End quote ---
на всіх фото це новенький нешпонований ДСП... -самий дешевий листовий матеріал... порядку 35 грн/м2 35*36 1080грн.

в нас є 1 варіант... с3.14здити забор з будови якоїсь... але я говорив не тільки про ціну...

spirit:
ледве прочитав то всьо, якби ваші зусля на діло спрямувати то вже би всьо було, я скоро мимо волі тоже буду стабільно такі пости на багато букв писати як ви вам на зло)))
для чого цю полеміку розводити і створюювати нові проблеми на рівному місці, ми шо депутати?
я знаю дві спортивні школи в нашому місті- на Островського і біля стадіону, на Островського в гімнастичному залі була паралонова яма та я там був років 6 назад, якшо вони її не оновляли то там не паралон а купа мусору, і вона би була замала шоб на байку стрибати. Можна би було поговорити з дерекцією шкіл шоб дозволили хочаб в них в дворі поставити яму, можна накривати клійонкою і паралон не пропаде, Сергій правильно підмітив, шо в нас нажаль нема організіці, та можна буде натрусити шо ми якась групіровка)))
Я напевно на наступному тижні буду мати час шоб походити, повзнавати. Давайте поки без зайвого шуму, цінуйте свій і чужий час на читання і писання непотрібних постів.

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 10.02.2010, 15:43:44 ---і в інші школи піти глянути. думаю шо за бабки без проблем будуть пускати  :)

--- End quote ---

угу а якшо ти там голову розтовчеш? что за нецільове використання ями відповість? не думаю шо все буде так просто... школи тра рішати зверху...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version