Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Спорт+ повернувся в велосвіт

(1/10) > >>

Erazel I-st:
 Тільки що топав від Теда на роботу і недоходяи до РБ побачив вивіску "Спорт+ Велосипеди". Буквально в 10 метрах від РБ. Зайшов спитав. Таки так. будуть торгувати лісапедами. Запчастини теж обціляи возити. Новий завоз буде через 2 тижні.
 так що думаю це все накраще. Млже хоч конкуренція заставить РБ працювати краще. Ну і Спорт+ прийдеться не ловити гав коли порчд є РБ.

ROLLIN:
Спорт плюс  вних неровери основне ,а Харчування для Атлетів+ туристичне спорядження і шмотки.
А ровер байк -я сказати нічо неможу-бо просто..  от дімон то нормальний пацан.
тре зайти подивитись.

Andrizzio:

--- Цитата: ROLLIN від 05.02.2010, 13:45:13 ---Спорт плюс  вних неровери основне ,а Харчування для Атлетів+ туристичне спорядження і шмотки.
А ровер байк -я сказати нічо неможу-бо просто..  от дімон то нормальний пацан.
тре зайти подивитись.

--- End quote ---

ти читати вмієш?? спорт + ВЕЛОСИПЕДИ  :D

Vadila:
я думаю,шо більша маса людей потягнеться в СПРТ+...,а вже може з чисом і в РБ

Erazel I-st:
Та діло в тому що то суто по велосипедах магазин. Велики вже стоять. А от стелажів з девайсами ще нема. Якщо згадати 2006 рік то Спорт+ тоді мав дуже крутий асортимент. Як для тернополя звісно. Було все. від Торней до ХТ.
 
Так що сподіваюсь вони повернуться до потрібного рівня. Краще б було якби Рб займався нижньо-середнім сегментом. А Спорт+ середнім. Типу Шімано Деоре-Хт, і авідовсько-труатівовськими запчастинами.  Щоб було з чого вибрати і де взяти розходніки, типу колодок до тормозів або тормозух/масел амортизаційних.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version