ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Andrizzio

<< < (3/9) > >>

Andrizzio:

--- Цитата: spirit від 05.02.2010, 10:28:36 ---ВІТАЮ ВІТАЮ ВІТАЮ!!!!
коли обмиваєм???
коли його можна буде помацати???)))

--- End quote ---

 попробую на вихідні вибратися...
Дописано : 05.02.2010, 11:15:54
--- Цитата: erazel від 05.02.2010, 10:31:28 ---Говно
 Шатуни лажові. Резина туфтова, ротори криві, тормоза сопрливлять., педалі дожопи, вилка з тупою роботою. Блін, як таке говно брати можна було  *No*

--- End quote ---

всім бажаю такі говенні ровери  :D

Erazel I-st:
Якщо серйозно то як базова модель ровер класний і навіть більше. Але є ще де "доопрацювати напильником". Наприклда я б змінив ротора на Авід Ж2, і вилку проапгрейдив. Цю продав а купив РЦ2 , а може й РЦ2х. також поміняв би педалі. Бо ці якісь знадато прості виглядають як для такого ровера. А так то вот виїдеш тоді й побачимо що й до чого.

Andrizzio:

--- Цитата: erazel від 05.02.2010, 11:20:31 ---Якщо серйозно то як базова модель ровер класний і навіть більше. Але є ще де "доопрацювати напильником". Наприклда я б змінив ротора на Авід Ж2, і вилку проапгрейдив. Цю продав а купив РЦ2 , а може й РЦ2х. також поміняв би педалі. Бо ці якісь знадато прості виглядають як для такого ровера. А так то вот виїдеш тоді й побачимо що й до чого.

--- End quote ---


всі поради після того як помацаєш  :D . я сам знаю шо є купа крутішого обладнання  :D, але мій гаманЄц вже порожній  :(

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 05.02.2010, 11:34:22 ---
всі поради після того як помацаєш  :D . я сам знаю шо є купа крутішого обладнання  :D, але мій гаманЄц вже порожній  :(

--- End quote ---
а я ше остаки витрушую...

Erazel I-st:
Та я не кажу щоб зовсім круте. Просто щоб зовсім красиво дивилося. Можна вже й літом буде поапгрейдити.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version