ТехМайданчик > Обслуговування та ремонт велосипеда

Скоро зима...

(1/2) > >>

Sonce:
От хотів спитати... як правильно законсервувати ровер на зиму...що треба робити?
Тобто в технічному плані...перд зимою все одно треба зробити якийсь мінімальний сервіс роверику..?

xlibes:
В мене не получалося його законсервувати минулого року. Бо каталися до грудня.
Хіба січень-лютий не виїжджав. Але в ці місяці теж нічого не робив. Бо в травні купив нового ровера.

Так що хто знає які рецепти консервування велосипедів, то кажіть, я би теж почитав.

Віталько:
Всьо файно помастити і поставити біля стінки. Більше роверу не треба, чесно кажу.
П.С. Можна руль скрутити шоб місця менше займав

bhagavan:

--- Цитата: Vetal від 10.09.2007, 11:27:16 ---П.С. Можна руль скрутити шоб місця менше займав

--- End quote ---

Є така точка зору, шо коли роверист лягає спати, то ельфи і тролі приходять і роблять роверу техогляд. Але якщо не лишити їм інструментів - то вони розвернуться і підуть геть. Тому залшайте наніч інструменти коло ровера, а також мастило і не скручуйте руль - ельфам незручно... ага , і сідло опускайте - вони низькорослі.

Ulka:
Не знаю як хто, а я то року лише була помила гарно ровер, позмащувала і троха приспустила колеса і закинула на балкон. Потім тільки час від часу коли шматя вішала на балконі  ;D, то й роверові міняла місце, то на лівий то на правий бік його спирала і колеса перекручувала. А коли бус сильніший мороз, то я його до хати забирала. :)
Так він в мене і зимував 1 місяць - січень. Бо зима цього року була теплою.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version