ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Claud Butler

<< < (3/4) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: Стечкин від 24.01.2010, 11:45:19 ---педалі контакти?
шосе чи МТБ?

--- End quote ---
У мене такі самі, тому теж дам відповідь(доречі чого так нелюбиш коли тед відписує в цій темі? Він просто теж приймав активну участь в зборці цього агрегата, ось і відписує). Педалі МТБ, на зразок Шімано 3ХХ. Але от чи це шімано 300-х серій чи екзістари я так до кінця і не поняв. На вигляд ніби шімани, але форма захвату шипа не характерня для Шімани. Тому схиляюсь до думки що Екзістари.

Стечкин:

--- Цитата: skeleton13 від 24.01.2010, 11:53:21 ---контакти, шосейними ше не розжився, наразі мтб

--- End quote ---

прийнято )
мтб-контакти мені теж більше подобаються

skeleton13:
взуття до мтб шипів підходить для нормального ходіння...а в шосейниму взутті ніхто нікуда не йде... :(

xlibes:

--- Цитата: skeleton13 від 23.01.2010, 17:20:59 ---блін..це ж знову вчитись їздити...манеткаи користуватись....ой чую багато я км намотаю в парку перед тим як знов повернутись на трасу... *dontknow*

--- End quote ---

Я минулого року вперше у житті сів за шосер.
Від магазину додому ще й по лівій стороні пару км доїхав на ура.
Ну там було по прямій тільки. Але всерівно - відчуваєш себе на місці, руки на місці, манетки і гальма все там де тре.
Так що їхати одне задоволення від першого разу. І вже не хочеться пересідати на щось інше.

Єдине, що було дико і незвично - тукліпси. Ще нюанси із перемиканням швидкостей, бо там дуалконтроли стоять в мене.

Так що думаю повернення на трасу відбудеться набагато швидше :)

skeleton13:
ага, тре привикнути до дуалконтролу....а до контактів я вже встиг привикнути  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version