Загальний > Забави роверові

"Па-па 2009-ий, або закриття велосезону"

<< < (2/2)

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 31.12.2009, 08:41:40 ---Та хрін зна. Якраз то він вчора ввечері і агітував мене за закриття сезону.
 Мене сьогодні небуде. Треба ще на роботу заскочити. Народ. А може все ж давайте в суботу?

--- End quote ---
+1

Andrizzio:

--- Цитата: erazel від 31.12.2009, 08:41:40 ---Та хрін зна. Якраз то він вчора ввечері і агітував мене за закриття сезону.
 Мене сьогодні небуде. Треба ще на роботу заскочити. Народ. А може все ж давайте в суботу?

--- End quote ---

в суботу можна, зразу і відкриєм '10 :)

Vintage:
2009 - Закритий!!! http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/End2009?authkey=Gv1sRgCPu_nKrq9LKQHg# Щодо Сб - сподівання на Теда, і той дах над головорю, що Він пропонував для "шашліка" тож давайте таки (погода в Сб має бути краща як сьогодні) в цю Суботу зберемо післяноворічні ковбаски до рюкзачків і під чітким керуванням вельмишановного Теда покрутимо педалка у тому напрямку, щоби всі оті ковбаски - погамцяти  :) заодно і 2010 - відкриємо  8)

Erazel I-st:
Нєа. До теда на ковбаски якось іншим разом. Чому? Пиляти туда довго і організації вимагає хорошої. З трахтибарахти не робиться. Та й кажись в неділю шашлик шприхальський. Нафіг два збіговиська підряд.

xlibes:
Як вміли так і закрили.
Шкода, що людей мало було.
Шкода, що так скоро пробилося колесо.

Але вже як вийшло.
Плюс давно вже не виїжджав у таку погоду.

:)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version