Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Що кому для щастя треба

<< < (5/6) > >>

Erazel I-st:
Та ти знаєш, мій вільний час занадто дорогий щоб я міняв його весь на якісь гроші. Частину- ще поміняю. але весь? Та нізаякі гроші, бо сенсу тоді в тих грошах якщо ти для них, а не вони для тебе.

bhagavan:

--- Цитата: Стечкин від 03.01.2010, 17:18:38 ---наприклад: бомжам запропонували місце в общазі і роботу на заводі. 70% відмовилися.
тобто тих бомжів більше влаштовує їх нинішне життя, ніж прикладання зусиль для його покращення.

--- End quote ---

Згадалось одразу два анекдоти:
Один про вчительку, яка розповідала учням про слонів - які мовляв вони розумні, що можуть завдяки своєму хоботу переносити вантажі на великі відстані. На що один з учнів резонно зауважив, що невже вона думає, що це вони від великого розуму вантажі тягають?

А інший - про совєцького інженера, який ідучи на роботу ще заглядає на жінок чужих, а повертаючись - вже ні. З чого робиться висновок, що робота повністю задовільняє совєцьких інженерів.

Так от, думаю ті бомжі або не надто розумні, щоб щось змінювати у своєму життя, або надто розумні, щоб міняти шило на мило.... Ну а логіка, яка дозволила психологам/соціологам зробити висновки з цього опитування - дадуть фору автору анекдота про інженера :)

(запропонуй бомжу і мільйонеру 100 гривень і подивись хто з них відмовиться)

Стечкин:

--- Цитата: erazel від 03.01.2010, 17:54:26 ---Та ти знаєш, мій вільний час занадто дорогий щоб я міняв його весь на якісь гроші. Частину- ще поміняю. але весь? Та нізаякі гроші, бо сенсу тоді в тих грошах якщо ти для них, а не вони для тебе.

--- End quote ---

саме це я мав на увазі

Erazel I-st:
Я маю що згадати приємного з свого життя. А мільйонер може? Недумаю. Він має все але немає часу щоб цим насолодитися. Я маю мало, зате я маю час щоб це мало принесло мені задоволення.

Erazel I-st:
Продовжимо стару тему про діалоги в асьці:

Vetal15:53
новий KFC хіба шо відкривають на днях
Erazel15:53
то що?
Vetal15:53
то шо картман дуже любить
курва
Vetal15:54
курка*
Erazel15:54
ти вже так часто вживаєш курва що слово курка нормально написати неможеш

Vetal15:54
то пальці
то не я
Erazel15:54
ага, память пальців
Vetal15:54
і я вчора польський філм дивився
шо хочеш
Erazel15:54
вони вже на "курву" запрограмовані

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version