Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Що кому для щастя треба

<< < (4/6) > >>

Erazel I-st:
Калашніков, не занудствуй. В попередній іпостасії ти був "противний", тепер ж нудний.
 Доречі там не те щоб було сильно смішно, але правда в більшості. Просто слова можуть вживатися не тільки в прямому а й в переносному значенні. Наприклад я ДУЖЕ ЛЮБЛЮ розглядати фотки якихось красивих велосипедних залізяк. Як дехто з захопленням читає Плейбой або якийсь XXL, так я почитую веложурнали та каталоги. І зразу відповім на твоє слідуюче питання - нє, я не дрочу на них, в діалозі з Тедом малось наувазі переносне значення.

Віталько:
Хтось сприйняв це буквально?

Стечкин:

--- Цитата: erazel від 03.01.2010, 08:42:09 ---Калашніков, не занудствуй. В попередній іпостасії ти був "противний", тепер ж нудний.
 Доречі там не те щоб було сильно смішно, але правда в більшості. Просто слова можуть вживатися не тільки в прямому а й в переносному значенні. Наприклад я ДУЖЕ ЛЮБЛЮ розглядати фотки якихось красивих велосипедних залізяк. Як дехто з захопленням читає Плейбой або якийсь XXL, так я почитую веложурнали та каталоги. І зразу відповім на твоє слідуюче питання - нє, я не дрочу на них, в діалозі з Тедом малось наувазі переносне значення.

--- End quote ---

ніяк не збагну: треба було сміятися?

а ти знаєшь, що бомж счасливіший від мілліонера?

bhagavan:

--- Цитата: Стечкин від 03.01.2010, 11:16:42 ---а ти знаєшь, що бомж счасливіший від мілліонера?

--- End quote ---

Скажи це вголос і послухай на слух. Звучить  воно не так гарно і впевнено, як коли його пишеш :)

Бомж, який колись був мільйонером - це набагато рідкісніше явище, ніж міліонер - який був бомжем. То в чому справа? Хто нам розповів про такий чудесний порівняльний досвід? Перший чи другий?

Стечкин:

--- Цитата: bhagavan від 03.01.2010, 16:04:54 ---Скажи це вголос і послухай на слух. Звучить  воно не так гарно і впевнено, як коли його пишеш :)

Бомж, який колись був мільйонером - це набагато рідкісніше явище, ніж міліонер - який був бомжем. То в чому справа? Хто нам розповів про такий чудесний порівняльний досвід? Перший чи другий?

--- End quote ---

мені особисто ні той ні той не розповідали.
взагалі таки дослідження проводять психологи/соціологи.
наприклад: бомжам запропонували місце в общазі і роботу на заводі. 70% відмовилися.
тобто тих бомжів більше влаштовує їх нинішне життя, ніж прикладання зусиль для його покращення.

а стати мілліонером може кожен.
але треба відмовитися від багато чого, зокрема від пустого розтрачування безцінного часу власного життя. інакше не вийде :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version