Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Що кому для щастя треба

<< < (3/6) > >>

Vintage:
Не переносьте нікуди, всьо воно гарно лежить і "читабельно". Бо як перенесете ще раз, то я на тому форумі заблужусь, ті всі теми та пости вишукувати. Сучасні Штемпсель і Тарашпунька  :D

Стечкин:

--- Цитата: erazel від 30.12.2009, 18:22:54 ---Алекс, я тебе невпізнаю. Чи не ти хотів заїхати з ноги літній жінці, ще й обматюкав її. Причому описав це все далеко не в самих цензурних висловах  :D :D :D :D
 Так що не лицемірь  :P.
 А ці пости я потім потру, щоб не засирати розділ. Просто нехай народ собі почитає, порже, ітак життя дає мало приводів посміхнутися  :)

--- End quote ---

1. та літня жінка мабуть молодша за мене. мат - це саме та мова, яку бидло добре розуміє. для ще кращого засвоєння вербальної інформації непогано добавити палкою по хребті. а то навчив Вовочка Лєнін "у нас каждая кухарка будет руководить государством". понині керують...
2. якщо тобі байдуже, що на тебе собаки і іх двоноги аналоги гавкають, так буде тривати і надалі
3. ніякого "ліцемірства" за собою не визнаю. хлібороби не галасуть типа "де ровером пхаєшься?", і не прославляють підарасів і онаністів.
Дописано : 31.12.2009, 00:11:44на жаль, в нашому суспільстві переслідуються наступні життєві цінності (цитую в оригіналі):

Выпендриться.
Самоутвердиться за чужой счет.
Избежать критики.
Вызвать к себе внимание.
Избежать чужого внимания.
Не брать ни за что на себя ответственность.

що в кінцевому рахунку веде до деградації суспільства в цілому ((((

skaz:
нє ну а все так весело почалось :)

xlibes:
Певно у кожного щастя своє.
Та й ніхто не підозрює, що він уже щасливий,
просто за звичкою так склалося, що треба тільки ще щось і воно одразу ж настане.
Але отримуєш одне, а за тим ще одне та щастя чомусь не настає або діє лише мить.

Стечкин:

--- Цитата: teodor4ik від 29.12.2009, 22:52:05 ---
 Erazel (22:08:40 29/12/2009)
а то я вже дрочити немаю на що

 teodor4ik (22:10:06 29/12/2009)
http://moshonka.com/

 
--- End quote ---

Ни в чем не проявляется так характер людей, как в том, что они находят смешным.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version