Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пиятика

<< < (5/6) > >>

Vintage:
А ще хтось нещодавно буквально говорив:

--- Цитата: erazel від 15.11.2009, 10:47:11 ---...я Теда на пиво виставити хочу. Воно мені нафіг не треба(ітак нелюблю)...

--- End quote ---


--- Цитата: teodor4ik від 15.11.2009, 20:51:47 ---але толпа веселих роверистів(самокатчиків) вночі, без світла, по калабаням, ямам та болотам.... то таки весело

--- End quote ---

От краще б ці фото виклали :D
 А ще хтось був автором непоганої теми на цьому ж форумі http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1147.0.html

Andrizzio:

--- Цитата: teodor4ik від 15.11.2009, 20:51:47 ---ше 1 трезвеннік... тйьху.... *tramplin_m**tramplin_m**tramplin_m**tramplin_m**tramplin_m*

--- End quote ---


добре шо є ше стільки завзятих трезвеніків - то радує  :)

malecha:
хм...а що то за фото №2? це типу - тим хто не був, щоб жаба давила або ідіть ви туди, де сонце не світить?  :o

teodor4ik:

--- Цитата: malecha від 15.11.2009, 22:26:07 ---хм...а що то за фото №2? це типу - тим хто не був, щоб жаба давила або ідіть ви туди, де сонце не світить?  :o

--- End quote ---
деколи світить.... шо і демонструє фото...

Erazel I-st:

--- Цитата: malecha від 15.11.2009, 22:26:07 ---хм...а що то за фото №2? це типу - тим хто не був, щоб жаба давила або ідіть ви туди, де сонце не світить?  :o

--- End quote ---
Та то Теда як завжди плющило. Зараз все таки приберу ту фотку. А то ще неясно чи якісь "світло сині" не почнуть Теда переслідувати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version