Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

OFF Rover - Роверисти без роверів

<< < (7/10) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 17.11.2009, 07:14:42 --- Правильно правильно  Тіко там гарна, невимушена обстановка, і запах, і інтерєр, все просякнуте шприхальським духом!

--- End quote ---

в мене там є купа піноблоків і картону, такшо всістись буде куди... (там 2гу кімн. троха розгрузили такшо місця немеряно)...
антруаж з велокавалків гарантую...
запах бде тіко якшо хтось роззується...

але пля ви хоть попередьте якшо всеж рішення примете позитивне... шоб не вийшло шо всі зібрались на площі і рішили йти до мене, а мене нема :)

Yanek:
ну враховуючи карантин з кафешками, думаю, проблем не буде.
Але інтервєр "У теда" не може не порадувати.
А там якийсь чайник є?


Давйте тоді вже остаточно вирішуємо На 19 біля прапора - потім гуртом до Теда.Хто ше крім мене буде бе з ровера?

Erazel I-st:
Во-во народ, рішаємо. Ми з роверами чи без? Пити ітак нічого небудемо алкогольного, тому можна і на лісапедах, погода теж ніби суха. Рішаємо , пішки чи на колесах?

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 17.11.2009, 12:20:05 ---Але інтервєр "У теда" не може не порадувати.
А там якийсь чайник є?

--- End quote ---

є даж мікрохвильовка і інтернет... тіко вот з водою тра бде подумати :) але тоже рішається...

в якості розваги особо небезпечним можу намалювати і порізати наліпки на ровери (в межах тих кольорів плівки шо є, а шо є то хз *dontknow*), але бажано хто вміє помалювати їх в корелі (до 11), шоб не розтягувати задоволення на довго.

 :P

Дописано : 17.11.2009, 12:54:02ровери можна там і лишити, якшо хтось надумає піддати...

Erazel I-st:
ну то все ж, ровер брати чи ні? Бо якщо хтось буде з байком а хтось ні то буде якось наломно. Буде обмеження в виборі місця. Якщо ми точно йдемо до теда то можна брати, якщо ж не йдемо то треба без байків, бо небуде де їх залишити

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version