Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (10/35) > >>

Vintage:
Рано чи пізно обзаведусь фарами, попереробляю їх і буду вечори по лісових стежках на ровері коротати!!!

Vintage:
Сів сьогодні знову на свого "тєжкого шоссера" ... після МТБ, якось незвично, треба звикати що від передачі до передачі, передаточне число досить велике, не те що на "Giant"-і всьо плавно, легесенько вибрав зручну передачу і "котиш" а тут, ... коротше додому припер спітнілий та захеканий, але то не помішало ще в супершмаркет згасати на тому ж "Славутич"-і !!!  *tramplin*  *kachok* *tramplin*
PS: Треба сурйозно вузятись за переробку 6-швидкісного на 18-ти швидкісний "Славутич", як всьо зіграє, треба  Теду грошенята віддати і чемно подякувати!!!

Vintage:
Трохи про перше вечірнє тренування перед Night Madness 2009 , було незвично по темному лісі лише при світлі фар гасати, а було то всьо в Петриківському урочищі Чорний ліс. Одним словом, як упав два рази, то зробив для себе деякі висновки і трохи здобув досвіду. Зрозумів, що ліхтарик, який вчіпається на голову,або за дашок шолому просто-таки необхідний, щоб хоча-би бачити, що твориться на панелі приладів (манетки, і т. д.), бо коли переносиш велосипед через впале дерево, і потім з другої спроби не годен намацати педаль щоб швидко рушити то це вже - халепа. Ліхтарик що кріпиться на голову - рулить  :)
Після того всього як повертався додому, відчував що футболочка на мені мокра, от тепер і сиджу вдома, та кашляю щоб йому, тому кашлю - грець! Але попри всьо думаю ще раз в Четвер або Середу, я нам вийде то поїздимо отим лісочком.

Vintage:
Мабуть чи не кожен з нас у дитинстві їздив (розпочинав свої перші, ще тоді невідомі, Шприхальські кроки) на дідівському велосипеді "Україна". Спершу за браком росту - попід раму, а потім - повноцінніше майже на сідлі. Так от задався я на днях питаннячком, я чи не про нас з вами у далекі часи писав великий та незабутній поет :

Любіть "Україну", як сонце любіть,
Як вітер і трави, і води.
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.

      Тарас Григорович Шевченко

Andrizzio:

--- Цитата: Vintage від 11.12.2009, 22:51:02 ---Мабуть чи не кожен з нас у дитинстві їздив (розпочинав свої перші, ще тоді невідомі, Шприхальські кроки) на дідівському велосипеді "Україна". Спершу за браком росту - попід раму, а потім - повноцінніше майже на сідлі. Так от задався я на днях питаннячком, я чи не про нас з вами у далекі часи писав великий та незабутній поет :

Любіть "Україну", як сонце любіть,
Як вітер і трави, і води.
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.

      Тарас Григорович Шевченко

--- End quote ---


 :D :D :D :laugh: :laugh: :laugh:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version