Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (9/35) > >>

pavuk:
Всім привіт :) Андрію, дякую за рекламу :) наразі готових залишилось ще 2 шт. решта треба шити :D Вартує 30 грн.

Vintage:
Andriy так не чесно, рекламуєш оту штукенцію, а в самого то захист вчіплений  :'( а недавно Тед за копійки віддавав пластикову таку спеціальну штючку, класна була, але ж я не провидець, щоб знати що за місяць буду мати МТБ і тому тоді не взяв, жалкую!

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 21.11.2009, 08:29:19 ---Andriy так не чесно, рекламуєш оту штукенцію, а в самого то захист вчіплений  :'( а недавно Тед за копійки віддавав пластикову таку спеціальну штючку, класна була, але ж я не провидець, щоб знати що за місяць буду мати МТБ і тому тоді не взяв, жалкую!

--- End quote ---

пластиковий захист ше є...

а ше по 10 пара металевих кліпс... з світловідбивною полосою, або чорні.... і є їх догрома....

andriy:

--- Цитата: Vintage від 21.11.2009, 08:29:19 ---Andriy так не чесно, рекламуєш оту штукенцію, а в самого то захист вчіплений  :'( а недавно Тед за копійки віддавав пластикову таку спеціальну штючку, класна була, але ж я не провидець, щоб знати що за місяць буду мати МТБ і тому тоді не взяв, жалкую!

--- End quote ---

То не мій ровер на фото - мій ровер не має такого.
На фото нога майстра тих штук. І це був їх перший тест-драйв.
А ще та штука дуже схожа на Deuter.

pavuk:
на тій фотці впринципі я і мій ровер :) хоча захист не дає закусувати штанку, зате той протектор на липучці не дає штанці витирати ланцуг від масла :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version