Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (8/35) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 15.11.2009, 22:17:28 ---Кажи де, і завтра зробим "шоссер МТБ-battle". П.С. Я болота не боюсь, то воно мене боїться, як я його з ровера змиваю  :D  :D  :D
Пиши в приват!

--- End quote ---

з самокатами в батл берете?

Vintage:
Ти як збереш свого "монстра" я сам буду виглядати, як на самокаті  :D
А можна взагалі-то як озеро замерзне, там - зимові перегони влаштувати (чур я буду фотографом  :laugh: )
Дописано : 16.11.2009, 20:17:12Погодка - радує, катаєм  *sunshine* *party*


Мало кальцію

Українське село.
два кума пють первачок..
добре пішло…от кум і каже: якже я вас куме люблю і водночас ненавиджу!!!!!!!!!!!!
другий кум питає:чому?поясніть!!!!!!!!
та давайте ще по чарці!
ну добре давай!
(і так ще плящє пішло)тут кум не витерпів :куме в вас в організмі мало кальцію…
(здивований кум питає):і за це ви мене ненавидите?
Та ні куме..розумієте я вже два роки з вашою жінкою сплю а роги ще не виросли!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vintage:
Панове, наступні слова не Флюд, Флєйм, Оффьтопь а хто реально має захист на систему, найбільша зірка має 44 гризла нє - зуба о, бо заіксбаувся шукати і штанку об зірочку рвати?!?

Andrizzio:

--- Цитата: Vintage від 20.11.2009, 21:44:25 ---Панове, наступні слова не Флюд, Флєйм, Оффьтопь а хто реально має захист на систему, найбільша зірка має 44 гризла нє - зуба о, бо заіксбаувся шукати і штанку об зірочку рвати?!?

--- End quote ---

пхай штанку в шкарпетку .

andriy:

--- Цитата: Vintage від 20.11.2009, 21:44:25 ---Панове, наступні слова не Флюд, Флєйм, Оффьтопь а хто реально має захист на систему, найбільша зірка має 44 гризла нє - зуба о, бо заіксбаувся шукати і штанку об зірочку рвати?!?

--- End quote ---
Є такий ось варіант:

Сподіваюсь людина, яка виготовляє ці речі відпише у цю тему - з нею можеш домовитися. Це дуже культурно, на липучці зі світловідбивною стрічкою.
Я раніше робив як Бхагаван - відрізав низ шкарпетки, але то не дуже естетично.
Я вже таке юзаю.
До речі також колись порвав штани в першій поїздці :-)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version