Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (6/35) > >>

CoRacK:

--- Цитата: Vintage від 01.11.2009, 17:48:27 ---Спасибі, якість гуми мабуть таки туфта, бо DURO - швидше за все Американська компанія, але чіткий напис на шині Made in China говорить сам за товар. І нарив таки мою http://www.duro.ru/production/velofl/velo_pokrysko/CityTouring_c/details/DHB02027  -  дивина!

--- End quote ---
Ну, китайська гума ще більш-менш (середняк), от індійська, то та геть нікуди не годиться (ставлю "лебідь") :D :D :D.

Vintage:
Спасибі за підтримку. Катав вчора та сьогодні - непогано навідь вельми кул, бо якби схотів на поворот увійти на старій гумі, але на такій швидкості як сьогодні, точно що - навенувся б!

Vintage:
Народ,ну не "розкисайте"
--- Цитата: Віталько від 28.10.2009, 16:06:36 --- Зима ліпше як гівно під ногами

--- End quote ---
у нас хоч погода класна, не те що у Віталько. А я вчора ввечері порулив до Теда, а його не оказалось, хоча вдень я йому дзвонив,і він казав, що буде. Чи не трапилось із ним щось бува, бо навіть ввечері трубки не брав???  :question1:

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 04.11.2009, 08:19:10 ---Народ,ну не "розкисайте"  у нас хоч погода класна, не те що у Віталько. А я вчора ввечері порулив до Теда, а його не оказалось, хоча вдень я йому дзвонив,і він казав, що буде. Чи не трапилось із ним щось бува, бо навіть ввечері трубки не брав???  :question1:

--- End quote ---

ти не уточнив шо будеш 100%, а тіко якшо зробиш фару... тож я і не попер туда :), а телефон в мене деколи дохне...

Vintage:
Дощі, дощі а потім раз - і зима!  :o Но, як я до тої пори гарного МТБ не придбаю, то буду фігурне катання на "тєжкому шоссері" виконувати!  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version