Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (31/35) > >>

Vintage:
Шо носи повішали, я Вас усіх вітаю з першим днем Весни! Он вам і фотографії.
https://picasaweb.google.com/Vintage595/Freeride?authkey=Gv1sRgCMX7zt_fpYObcg#
 Одразу попереджаю на останніх двох відео - фрірайд на хардтейлі. Кого цікавить можу то відчуття та спосіб їзди описати. Так і  до Андріззіо, нема чого мені потім казати мовляв Вінтаж два рази проїхався по нами вкатаній трасі то най жене два літра, того що десь там серед фото підписане як "censored"  :D . На разі прагнемо пошвидше сходження снігу та висохнення асфальту!  :D

Cyrax:

--- Цитата: Vintage від 01.03.2011, 20:41:38 ---Шо носи повішали, я Вас усіх вітаю з першим днем Весни! Он вам і фотографії.
...Кого цікавить можу то відчуття та спосіб їзди описати...

--- End quote ---
Валяй. Цікаво прочитати буде...

wuwuzange:

--- Цитата: Vintage від 01.03.2011, 20:41:38 ---...фото підписане як "censored" 

--- End quote ---
то моє!!!  :russian:

Vintage:
Получається як, по перше у мене сідло має відрегульовану висоту більш для крос-кантрійних та шоссе поїздок, тобто не є опущеним  а навпаки доволі високо сидить. Так як опускати його мені було влом, а попу при стрибках треба кудись дівати то я вирішив буду маніпулювати двома позиціями або перед сідлом або позаду сідла. Прокатнувшись кілька разів, зрозумів чому при посадці після стрибка ноги зіскакують з педалей (один раз навіть боляче вдарився ногою до тої ж таки педалі). Так от по правилах коли зїжджаєш з крутої гори потрібно масу тіла перевести назад, і це вірно, але при самому вискоку (вильту) якщо так і залишати основну масу тіла далеко назаді (позаду сідла) то стається різкий ривок, що ноги важко втримувати на педалях, а якщо перед самим вильотом масу тіла перемістити поближче до руля (наперед, перед сідлом) то посадка получається більш стриманою та рівномірною без різких динамічних перекособочень  :) Якби опустив сідло то того мабуть би не зрозумів  *dontknow*
 P.S.: to wuwuzange  і то часом треба  :russian:

Vintage:
Цікава стаття (не 117-та) , багато цікавого дізнався про бренд мого ровера, шкода, що про ARDIS-и ніц не написали, але то зрозуміло, вони бояться конкуренції з боку Українського виробника   :D
http://uabike.com/index.php?newsid=1228841007


Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version