Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (29/35) > >>

Neoni:

--- Цитата: Vintage від 12.01.2011, 21:52:58 --- Ти що серйозно, бо то я так, гнав собі ...  *johndoe*


--- End quote ---
а я не гнав, правда поняв шо то був гон

Vintage:
Чому всі такі злі та насуплені  >:D  :( ???  Зими - понти залишилось, гостріть чуття в сторону долини нарцисів! Весна - не за горами! Он-лайн вибори - відмінили  :D а ще хороша стаття тобто чисто людяне обговорення про втулки - http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=19&t=2499&start=15  до сезону всі готові?
 P.S.: Terminator4ik  - пошвидшого Тобі одужання, цього літа повинні побувати у Карпатах і ще у багатьох місцях не менш цікавих. ПОПРАВЛЯЙСЯ!

Стечкин:

--- Цитата: Vintage від 17.02.2011, 22:07:39 ---P.S.: Terminator4ik  - пошвидшого Тобі одужання, цього літа повинні побувати у Карпатах і ще у багатьох місцях не менш цікавих. ПОПРАВЛЯЙСЯ!

--- End quote ---

Во-во, і йа те саме кажу !!!

після тебе в Ізраїлі лишилася ще ціла купа незайманих дівок, тепер шо - я вдвох з Еразелем маю то бєзабразіє виправляти ?!  >:D

pastik:

--- Цитата: Стечкин від 17.02.2011, 22:49:06 ---Во-во, і йа те саме кажу !!!

після тебе в Ізраїлі лишилася ще ціла купа незайманих дівок, тепер шо - я вдвох з Еразелем маю то бєзабразіє виправляти ?!  >:D

--- End quote ---


ха ха ха

teodor4ik:

--- Цитата: Стечкин від 17.02.2011, 22:49:06 ---після тебе в Ізраїлі лишилася ще ціла купа незайманих дівок, тепер шо - я вдвох з Еразелем маю то бєзабразіє виправляти ?!  >:D

--- End quote ---

ти головне не забудь паперових мішків набрати побільше :D :D :D :D :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version