Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (21/35) > >>

CoRacK:
Пошвидше одужуй!

P. S. А я реально останнім часом повороти дуже рідко показую, ям просто немеряно :(, і теж після того як чуть не навернувся на ямці, коли поворот показував :'(, добре, що яма була невелика і мій Recon її просто "з'їв" *tramplin*.

teodor4ik:

--- Цитата: CoRacK від 29.04.2010, 11:31:41 ---А я реально останнім часом повороти дуже рідко показую, ям просто немеряно :(, і теж після того як чуть не навернувся на ямці, коли поворот показував :'(, добре, що яма була невелика і мій Recon її просто "з'їв" *tramplin*.

--- End quote ---

доречі таки ти прав та ж халепа.. я не проти, але біля 6-го то нереально

Vintage:

--- Цитата: Erazel I-st від 29.04.2010, 00:05:19 --- Ага, а зупинку треба показувати піднімаючи обидві руки вверх.

--- End quote ---
Ну тут правильніше буде просто нововведення типу попу від сідла відривати, а повороти все одно непоказувати - неввічливо. Просто коли поправлюсь, буду більше на тренування нажимати щоб міцніше (надійніше) однією рукою руль міг втримувати. Всім спасибі за відгуки а особливо за добрі побажання.  *overhead* ні, не так о, во таково  *tramplin_m* !!!  :)

Vintage:
Ну народ, моя правиця уже в "гуморі" а "тєжкий шоссер" - на ходу ( окремо та ексклюзивно RESPECT to Teodor4ik  та Стєчкін ). Нічне розлякування автоводіїв ще ніхто не відміняв, отже сьогодні опісля 23:00 - розпочнеться!!!  :D  >:D   :D

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 15.05.2010, 17:28:20 ---Ну народ, моя правиця уже в "гуморі" а "тєжкий шоссер" - на ходу ( окремо та ексклюзивно RESPECT to Teodor4ik  та Стєчкін ). Нічне розлякування автоводіїв ще ніхто не відміняв, отже сьогодні опісля 23:00 - розпочнеться!!!  :D  >:D   :D

--- End quote ---
требую фотку шосера в "наші байки"

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version