Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Не вішати носики!!!

<< < (3/35) > >>

Vintage:

--- Цитата: Сім самураїв від 27.10.2009, 15:59:42 ---точно, краще вдвічі пильніше придивитись до Треків:)

--- End quote ---
А ось тут попрошу детальніше. Щось ви панове загадками розмовляєте про Лідер фокс ні слова, та я ще в магазині второпав що каманч на щабель нижче за двох інших. Але я так собі міркую що для екстріму я його не використовуватиму (хоча наші дороги, то вже - extreme  :D ). Якщо так, то навіщо мені дорожчий ровер ( він і в обслуговуванні дорожчий буде ). І ще Якщо у них лиш різниця у міцності рами та вазі, то це для мене не грає роллі, головне щоб механізми, втулки, і т.д. не зношувались і не ламались за один сезон їзди середноекстремального ступеня (треба-ж словосполучення яке народилось)! Тепера надаю слово Вам панове, мо хтось катав на Каманчіку, бо на Треках точно знаю катають по Тернополю. Пишіть, відбивайте мені охоту до Каманчей?!?
Ага, і не вішайте носики, бо хоч і погода ну її кудись наліво, зате дякуючи сильним світу того, останній користувач на форумі тепер не Вася, як було (десь місяць часу), а "Останній користувач:  mukolka" !  :)

Erazel I-st:
Команчі(до 2000) не менше міцні, вони менше поломкостійкі. Тобто якісь запчастин така що часто починають виходити з ладу від намотаних кілометрів. Їх вбиває не екстрім а кілометри. Так що не радуйся, тебе це не обмене.
 Тому я все ж б радив брати що небудь але не дешевше 2500 грн.

Vintage:
Вмовили панове, на Каманч - закриваю очі, буду до тих двох інших "доколупуватись"!

Erazel I-st:
Вінтаж, команчі теж непогані, але від 300 уе. Наприклад Томагавк досить хороша модель(за свої гроші звісно), інше діло чи небуде чогось кращого за такі гроші. Вон дргу взяв в РБ за 2500 бенетто якийсь, але з шатунами Шімано(щось типу до Алівіо, Ацера чи шо) та вилкою РОК ШОКС ДАРТ2(а це масляна, як у Енді). Так що шукай і найдеш. Найкраще шукай по байкшопах, щас почались сезонні знижки.
 Або ж ще краще то пни Теда. Може трішки дорожче вийде але підберемо тобі велосипед точно під тебе і в хорошій комплектації. Рама наприклад в теда вже є, колеса є, шатуни є, лиш вилку осталось найти. Я серйозно, з тої купил мотлоху що є в Теда можна зібрати досить пристойний агрегат. І думаю навіть можна буде уболтати теда на кредит в 3-4 місяці  :D. Правда за вилку гроші прийдеться дати зразу, бо її ше купити треба на ебеї. Може уболтаєш Корака щоб він перейшов собі на Ребу, а тобі продав свого рекона. Або ж Андріціо крути на те щоб він переходив на пайка, а тобі віддав свого Рекона  :D . В общім ти ж у нас барига(не обіжайся, я по дружньому), так що шукати варіанти де б по дешевше найти має бути в тебе в крові.

Andrizzio:

--- Цитата: erazel від 28.10.2009, 08:19:48 ---Або ж Андріціо крути на те щоб він переходив на пайка, а тобі віддав свого Рекона  :D .

--- End quote ---

нєєє, тепер мінімум домейн  :) . А Тед десь пропав з нету  *dontknow*

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version