Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

фотошоп на тему "ровер"...

<< < (6/7) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 21.10.2009, 22:22:23 --- >:( >:( 2 маніту шерман і всі під 1,5  :'( :'( :'(

--- End quote ---
можу найти тобі раму під 1.5 але то геморой... бо другу вилку взяв через те шо вона з рульовою...(вилка троха уставша але за 100, а сама рульова 60) лишилось найти виноса...

вже загрузили в англіі 9ті хаєси і ше 1 ровер-донор в ХТ обвісі...
Дописано : 22.10.2009, 09:31:27
--- Цитата: teodor4ik від 22.10.2009, 07:43:00 ---взяти тобі шермана? під 1 1/8 ?? чи може джуніора? вони не дорогі...

можу найти тобі раму під 1.5 але то геморой... бо другу вилку взяв через те шо вона з рульовою...(вилка троха уставша але за 100, а сама рульова 60) лишилось найти виноса...

вже загрузили в англіі 9ті хаєси і ше 1 ровер-донор в ХТ обвісі...

--- End quote ---

teodor4ik:

--- Цитата: teodor4ik від 22.10.2009, 07:43:00 ---вже загрузили в англіі 9ті хаєси і ше 1 ровер-донор в ХТ обвісі...
Дописано : [time]Чтв 22 Жов 2009 09:31:27[/time]
--- End quote ---

хаєси і донор приїхали...
з донора скористаю ХТ касету, підсиділку і сідло...

покишо не хватає:

зажим до підсиділки...
винос під 1.5...
гідролінія задня...

а ше притарив отакевово...

Vintage:
Я, я хочу бути Робокопом, дайте мені похизуватись  :D Тед, завтра зарулю, якщо не замерзну по дорозі (передають -7 по Цельсію) заберу ті речі що мене чекають у ящичку, якщо вони не "побрели" до когось в гості. А так, радий що Ти одужав. Обіцяю завтра 100% копчену рибу, яку я ще місяць тому грозився привезти! П.С.: Хто бачить останнє речення - підтягуйте до тої справи пиво (хто за рулем - безалкогольне)!

Andrizzio:

--- Цитата: teodor4ik від 02.11.2009, 18:20:48 ---а ше притарив отакевово...


--- End quote ---


ааааааа - забиваю попередньо бодік. правда ше не знаю розмір і ціну, але нас 2 є. то хтось певно влізе :)

фу ти, думав шо то тема барахолка :))) а то Тед похвалився я так поняв  :D

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 02.11.2009, 18:55:51 ---
ааааааа - забиваю попередньо бодік. правда ше не знаю розмір і ціну, але нас 2 є. то хтось певно влізе :)

фу ти, думав шо то тема барахолка :))) а то Тед похвалився я так поняв  :D

--- End quote ---

нуда... але я подумаю над пропозицією :)...  залежно від ріня спокуси... шо даш? :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version