Тема: Оголошується набір учасників на велопробіг  (Прочитано 14074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 24.09.2009, 17:44:03 »
На самий крайній випадок одні скажуть що інші ті гроші розкрадають а ось вони...  далі за текстом...
ржав з бігборда... "(шото про виплати на народження... відірвано) ... нас стає більше-вона працює" ...думав вссусь.

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 24.09.2009, 22:11:37 »
(загнули 8 грн/км! їм оплатити)
якщо є організатор і він хоче зробити такий велопробіг, то нехай платить і виступить у ролі спонсора. натомість шприхалі їхатимуть в безпеці, а організатор не носитиме апельсини "шумаХєрам" яким стукай не стукай всеодно до дисципліни не привчиш  *rtfm*

Offline Frankenstein

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 13.10.2009, 13:51:48 »
Ось тому і не писалося все зразу, що передбачалася нездорова реакція окремих учасників форуму. Дякую тим, хто нормально написав в приват, їм передзвонили і тепер будемо зі всіма спілкуватися особисто. Хто має бажання - пишіть ще :) .
Тепер по організаторах:
Основним організатором виступає рада ветеранів, партнером - міжнародна страхова компанія "Фортіс". Не писалося це тому, що погоджувалися всі організаційні моменти і не хотілося давати неперевірену інформацію. Жодна політична партія чи оргнізація участі тут не приймає - наша мета нагадати про тих, хто загинув, звільняючи наші землі від ворогів. А провокувати конфлікти на політичному грунті - давайте залишимо це депутатам і міністрам :) .
Погода - на найближчі дні в прогнозах сніг, і прогнози постійно змінюються. Так що корективи можливі в будь-який момент.

P.S. Я сам є працівником компанії "Фортіс", так що інформація достовірна.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 13.10.2009, 19:13:09 »
Пффффф :))

Offline Frankenstein

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 15.10.2009, 23:06:20 »
Дякую тим, хто нормально написав. З ними нормально поспілкувалися, надав більше інформації, ніж тут написано. Тут це робити не було змісту з самого початку - все одно у більшості неадекватна реакція.
Погода в прогнозах нормальна, так що плануємо все ж проводити цієї неділі. Якщо ще будуть бажаючі - прошу терміново писати особисте повідомлення, оскільки в силу великої завантаженності на роботі на цей форум часу не залишається.
В суботу мене в Тернополі не буде, можливості зв'язку і користування інтернетом будуть обмежені. Тому прохання приймати рішення завтра, краще навіть в першій половині дня, щоб могли зустрітися особисто.

Дописано : 16.10.2009, 20:12:47
Кінцева дата - 25 жовтня. Змінюватися не буде точно, незалежно від умов. Причини:
1. На 25-те число прогнози погоди кращі, ніж на 18-те.
2. Завтра (17.10) основних оргнізаторів не буде в місті, не встигнемо погодити все.
3. Є декілька учасників, яким 18-те число не підходить - робота і т.д. Проти 25-го заперечень не було.
« Останнє редагування: 16.10.2009, 20:12:47 від Frankenstein »

Offline Frankenstein

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 21.10.2009, 17:15:42 »
Важлива інформація.
По прогнозу погоди - поки що прогноз на неділю +14, без опадів.
По графіку є зміни - початок збору не в 12 дня, а в 10. Відповідно графік весь зміщується на 2 години. Причини:
1. В ці вихідні відбуватиметься перехід на зимовий час, тому темніти буде вже о 17-й годині.
2. На зворотньому шляху планується зупинка, обід.
Карта з позначенням місця збору:

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 27.10.2009, 11:53:38 »
То, що - як воно було?
Буде звіт, бо цікаво?
..я буду довго гнати велика...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 27.10.2009, 15:36:19 »
То, що - як воно було?
Буде звіт, бо цікаво?
Ото подивився фільм
Безымянная - одна женщина в Берлине / Anonyma — Eine Frau in Berlin (2008 /1.37 Gb /DVDRip)


Фильм основан на автобиографической книге "Анонимная" («Anonymous»), написанной немецкой журналисткой, в которой автор описывает события, произошедшие с ней в апреле-июне 1945 г.Фильм касается деликатной темы сексуальных отношений немецких женщин и красноармейцев. Начиная с массовых изнасилований и кончая любовными отношениями.По сути фильм можно разделить на три фазы.1 фаза. Красная армия входит в Берлин. Начинается массовое насилие по отношению к женщинам.
............В общем фильм можно назвать картиной на тему: женщина в сложной моральной обстановке.

Так що ну його до одного місця такі "перемоги".
Вчуся їздити на ровері.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #38 : 27.10.2009, 17:54:17 »
Андрій, хоч тут політику не розводь  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 27.10.2009, 18:44:26 »
Ну от - політика, Ти б краще сказав стартонули вони,чи ні? Якщо там був звичайно?

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 27.10.2009, 18:47:14 »
Андрій, хоч тут політику не розводь  :)
ок, але ж люди їздять і не тільки тому, що вони люблять, а й через якісь акції.
Як на мене ліпше просто їздити і тішитися з того, що ми ще маємо де їздити і на що дивитися.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #41 : 27.10.2009, 18:51:55 »
Як на мене ліпше просто їздити і тішитися з того, що ми ще маємо де їздити і на що дивитися.
Повнстю підтримую, але хто хоче то їде за політику, хтось за ідею, хтось просто так. Головне що їдуть.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #42 : 27.10.2009, 18:57:33 »
то я правильно зрозумів?
ПРОїзд успішно провалився?
якщо ж ні, то де можна почитати звіт?

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 27.10.2009, 20:14:53 »
то я правильно зрозумів?
ПРОїзд успішно провалився?
 

певно шо так , бо хто ж тоді поїхав як не ми  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #44 : 27.10.2009, 23:15:40 »
Як на мене, дарма, Андрію, ти зачипаєш тему сексуальних відносин червоноармійців з німецькими жінками. Принаймні не в тому контексті, бо для повноти картини тоді потрібно згадати  вояків інших армій та їхні відносини.
Взагалі, ця тема велопробігу  мене вже ніяким боком зараз не цікавить, але залишу кілька своїх зауважень, котрі виникли в мене, тоді коли вона з’явилася на нашому форумі.
1. Так і не стало зрозуміло, яким чином велопробіг можна припасувати до визволення України від німецько-фашистських загарбників. Часом її не на велосипедах визволяли?
2. Скільки можна PR-ити червону армію  і війну 1939-1945 років? Невже нічого до неї і після неї не відбувалося на Укрїані? Ну хочаб І-ша світова - хто і коли про неї згадував, а може хтось бачив хоч один пам’ятник воякам, що загинули у ній, а може хтось прочитав хоч щось внятне про неї в книжках з Історії? Хоча це також до велопробігу відношення немає.
3. Висновок з перших двох пунктів  -  склалося враження, що хтось хотів собі заробити дешево очки, проводячи беззмістовну акцію у радянському стилі  - "для галочки". Я впевнений, що вішанувати пам’ять тих, хто загинув у Другій світовій можна було б якось тематичніше, цікавіше.